Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Darek Kowalski (9830 niezalogowanych)

()
Początkujacy
nie wiem jak mu to policzyli...ale wiem ze dostal na rok czasu...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Za kazdy przepracowany rok nalezy sie 1 miesiac zasilku nie liczac tych pierwszych trzech miesiecy ktore naleza sie sie po przepracowaniu minimalnie 26 tygodni (musi byc ciaglosc) w ciagu 36 tygodni w roku.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak mowilam ,nigdy nie korzystalam z zasilku w NL i nie wiem jak go naliczaja...Posluguje sie jedynie informacjami z drugiej reki,byc moze niekompletnymi...I nie chce celowo kogos w blad wprowadzac. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wekeneis: basisuitkering
Heeft u in 26 van de 36 weken gewerkt voordat u werkloos werd? Dan voldoet u aan de wekeneis. U krijgt een basisuitkering van 3 maanden. Het maakt niet uit hoeveel uur u per week werkte in die 26 weken.
Arbeidsverleden
Voldoet u aan de jareneis? Uw totale WW-uitkering duurt dan in maanden even lang als uw arbeidsverleden in jaren. Bijvoorbeeld 7 jaar arbeidsverleden betekent dat u 7 maanden WW krijgt. De uitkering duurt maximaal 38 maanden.

Uw arbeidsverleden voor de WW berekenen wij met 2 periodes: uw feitelijke en fictieve arbeidsverleden.

Feitelijk arbeidsverleden
Uw feitelijke arbeidsverleden bestaat uit de jaren vanaf 1998 waarin u ten minste 52 dagen per jaar in loondienst bent geweest. Het jaar waarin u werkloos werd, telt niet mee.

Fictief arbeidsverleden
Uw fictieve arbeidsverleden bestaat uit de jaren vanaf het jaar dat u 18 werd tot en met 1997. Het maakt daarbij niet uit of u in die periode wel of niet gewerkt heeft.

Totale arbeidsverleden
De optelsom van uw feitelijk en fictief arbeidsverleden is uw totale arbeidsverleden. Voor ieder jaar van uw totale arbeidsverleden krijgt u 1 maand WW-uitkering met een maximum van 38 maanden.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dzieki Pozdrawiam..W koncu jakies konkretne informacje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
prosze bardzo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mam nadzieje,ze nie bede musiala korzystac z zasilkow w Nl....Ale zawsze warto wiedziec jak to dziala
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

()
Początkujacy
tez mam nadzieje ze nie bedziesz musiala korzystac z zasilkow haha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jak do tej pory nie bylo takiej potrzeby,wiec moze i nie bedzie....Dzieki za linka
Zgłoś wpis


Bliżej nas