Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Co innego brać udzial w dyskusji i bronić swego zdania, a co innego oczerniać ludzi, których się nie zna.
Nie mam pojęcia, co może być przyczyna wściekłej nienawiści do Tornado. I nie chcę wiedzieć.
Może to zazdrość, może klimakterium, a może po prostu mentalność głęboko wierzacej katoliczki i przykład umiłowania bliźniego.


No moze nie nienawisc ale niechec do Tornada to moge z pewnoscia zrozumiec, pamietam jeszcze pierwsza inteligetna odpowiedz Tornada na mojego posta jak to lecialo smalec z okna, morda w kubel itp, no zajebiaszczo inteligentnie poetycko a moja riposta spotkala sie z brakiem uznania w bardzo podobnej sceneri.
A Ty Violcie to zostaw juz katolikow w spokoju bo to Ci totalnie nie wychodzi, jak i cala reszta
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
Viooltje napisał:
Co innego brać udzial w dyskusji i bronić swego zdania, a co innego oczerniać ludzi, których się nie zna.
Nie mam pojęcia, co może być przyczyna wściekłej nienawiści do Tornado. I nie chcę wiedzieć.
Może to zazdrość, może klimakterium, a może po prostu mentalność głęboko wierzacej katoliczki i przykład umiłowania bliźniego.


No moze nie nienawisc ale niechec do Tornada to moge z pewnoscia zrozumiec, pamietam jeszcze pierwsza inteligetna odpowiedz Tornada na mojego posta jak to lecialo smalec z okna, morda w kubel itp, no zajebiaszczo inteligentnie poetycko a moja riposta spotkala sie z brakiem uznania w bardzo podobnej sceneri.
A Ty Violcie to zostaw juz katolikow w spokoju bo to Ci totalnie nie wychodzi, jak i cala reszta


Jaro..... jak ja cie lubie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiem wiem Kolek kidys mnie chciales nawet po kolezensku na lince za Matizem pociagnac jak na rybki szlem tylko ja roweru nie mialem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro
Jedno winnieneś zrozumieć i zaprzestać takich podchodów. Prócz tego, że jestem mało inteligentny to potrafię zauważyć mizerne prowokacje i nie dam się w to wciągnąć.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sory Tornado, musiales mnie zle zrozumiec, ja tu zadnych podchodow nie robie, moje zdanie o was wyrazilem niejednokrotnie i chyba dobitnie, co mi osobiscie nie przeszkadza w dzalszej wymianie zdan
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
Wiem wiem Kolek kidys mnie chciales nawet po kolezensku na lince za Matizem pociagnac jak na rybki szlem tylko ja roweru nie mialem

nie Jaro ja ci chcialem tylko powiedziec ze to cale wedkarstwo
to nic innego niz znecanie sie nad biednymi rybkami
sam lowie to wiem !!!
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Nono Krzysiu...coraz więcej nas łączy.....autka,%,wundki.....
To dobre rokowania
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam Szanownego Pana, Dyrektora, Prezesa, Generala Kolka, to moze bysmy sie wybrali kiedys poznecac nad tymi rybkami tylko ja jade autem na lince tym razem ktos inny
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Dzien jak co dzien na MN, czyli wyzwiska, przepelnione nienawiscia komentarze i off topic glupawe posty pt. Siemanko, Pozdrowko, TIR-owko, Git Majonez, etc., etc., nadajace sie do chat boxu, a nie forum.
Profesor umiescil ogloszenie. Z bledami, co mnie troche zaskoczylo. Umieszczajac ogloszenie zawsze warto tekst przeciagnac przez korektora. Poza tym, daj mu Boze zdrowie. Dywagowanie na temat, czy jest wielkim dyrektorem, czy nie, czy znalazl znajomych na poziomie, czy nie, ma taki sam sens jak uprawa poziomek na stokach K2. Dlaczego i w czym przeszkadza ci banalne ogloszenie na MN?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Oma taki sam sam sens maja twoje dywagacje o kwadraturze kola. To nie jest forum
Cambridge University wiec wyluzuj troche bo jestes zbyt spieta tym poprawianiem
wszystkiego i wszystkich.
Zgłoś wpis


Bliżej nas