Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Oma taki sam sam sens maja twoje dywagacje o kwadraturze kola. To nie jest forum
Cambridge University wiec wyluzuj troche bo jestes zbyt spieta tym poprawianiem
wszystkiego i wszystkich.


hmmm....trudno nie odniesc wrazenie ze to Ty...wszystkich poprawiasz ,moze sam powinienes wyluzowac .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Może podaj jakieś przykłady bo o ile kojarzę konfabulacje to specjalność takich ludzi jak ty toffi czy uma. Załóżcie sobie jakis oddzielny watek i gwarantuje ci ze nikt nie bedzie wam tam przeszkadzal
Zgłoś wpis
3 Posty
Oskar O
(Oskar01)
Początkujacy
z tego co zauważyłem to p.U i p. T to ta sama osoba więc tylko z lusterkiem mogą pogadać
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tez o tym myslalem ale chyba trzeba mieć nierówno pod czaszka zeby
dublowac te same brednie na dwoch nickach...nie sadzisz?
Zgłoś wpis
3 Posty
Oskar O
(Oskar01)
Początkujacy
chyba nie chyba, to po prostu samotna kobieta ,bez przyjaciół i faceta u boku ,a permametny brak sexu doprowadza do frustracji i i zaburzeń psychicznych, czego jesteśmy świadkami
wiec wolę motocykle od kobiet
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Witam wszystkich logicznie myślących i sensownie piszących, jak ktoś napisał temat jak zawsze na tym portalu konczy sie wyzwiskami i wytykaniem wszystkiego i wszystkim, zluzujcie troche to nie jakies forum uczonych a normalnych ludzi którzy chca sensownie podyskutować o czyms tam. Toppi a ty skoncz atakować wszystkich od tak poprostu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pardon?
Ja? Atakuje? Nie...ja reaguje na oszczerstwa innych, to wszystko
Poczytaj posty od poczatku i wypowiedz sie raz jeszcze, prosze!

To ze kiedys prawde o kims napisalam co spowodowalo ze jak za komuny...grupa chulnela na mnie nie oznacza ze gebe mi zamkna...W ZYCIU!

A Ty zastanow sie co piszesz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MMA masters napisał:
Witam wszystkich logicznie myślących i sensownie piszących, jak ktoś napisał temat jak zawsze na tym portalu konczy sie wyzwiskami i wytykaniem wszystkiego i wszystkim, zluzujcie troche to nie jakies forum uczonych a normalnych ludzi którzy chca sensownie podyskutować o czyms tam. Toppi a ty skoncz atakować wszystkich od tak poprostu

Witam Master, mysle ze powinienes sie troszeczke zaglebic w to forum, to nie ring gdzie masz goscia na wyciagniecie reki, tylko forum i tu kazdy czepia sie byle czego, no i Ty zaczynasz od razu od Toppi, czy to jest ok? wszyscy na nia skacza to znaczy ze zla, ja osobiscie doToppi nie mam nic i mysle ze najpierw powinnismy poznac cala historyjke
apropo jak dasz rade bo jestem fanem K1 i oczywiscie MMA, to zlej morde Badr Hari, ale cos mi sie wydaje ze on jest wykluczony i walczy tylko w K1,
pozdrawiam Jaro.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ależ to się porobiło..jeszcze w starym testamencie każdego trzeba było wysłuchać a teraz? Od razu ŁUBUDUBU..znam to z właśnej skóry ale też mnie nie uciszą czcze słowa..grupowe. heh..a z resztą..o co się tu sprzeczać?
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Jaro wiem co pisze a Toppi znam juz z kilkunastu innych tematów, ona zawsze skacze do kazdego, o wszystko byle by coś klepać i jak zawsze kiedy tylko może to sie przypieprza do Tornado, w tym temacie to tyle co mam do napisania
Zgłoś wpis


Bliżej nas