Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Jesli chodzi o wynajęcie mieszkania lub pokoju to sprawdz na www.kamerland.nl.
Musisz jedynie zaplacic czynsz za jeden miesiac z gory i tzw borg za jeden miesiac oraz 130 E dla maklera przy podpisaniu umowy, nie potrzebujesz zadnych zaswiadczen o zarobkach.
Pozdrawiam i zycze powodzenia
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Na początek radziłbym jednak skorzystanie z agencji pracy.Agencje zatrudniające polaków dysponują mieszkaniami,warunki w nich co pawda bardzo często są nie za ciekawe ale nie wpłacasz kaucji ani innych opłat i nic nie ryzykujesz i tu na miejscu możesz rozejrzeć się za czymś innym.Natomiast w przypadku wynajęcia mieszkania wykładasz na początek kasę i nie wiesz czy sobie poradzisz w pracy.Okres letni to najlepsza pora na znalezienie pracy ponieważ Holendrzy biorą urlopy i firmy szukają kogoś na zastępstwo ,często na krótki okres ale jak się wykażesz możesz zostać zatrudnionym na stałę.Zyczę powodzenia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam, jak to czytam to mi galy z orbit wychodza,
lak masz zamiar przyjechac to pakuj plecak i jedz tak jak to Prezes Kolek napisal bo to to chyba jedyna konkretna wypowiedz
a do reszty panstwa to lepiej nie doradzajcie tylko mu robote zalatwcie

sezon praktycznie sie zaczyna na co na truskawki ?
a jesli chodzi o wynajem mieszkania jedem miesiac z gory borg za jeden miesiac i 1300 dla maklera to za duzo Ci nie zostalo.
Chlopie wejdz na niedziele zobacz na oferty praci i ilu ludzi mieszkajacych tu je dziennie przeglada,
Angielski w stopniu komunikatywnym? nie chce Cie zniechecac ale pozyczke na te 2000 eurakow bedziesz musial splacic a z praca to tu nie jest tak wesolo jak pisza.
Pracuje w firmie gdzie przetlacza sie pareset osob rocznie przez biura pracy i ich opowiesci naprawde nie sa optymistyczne, a jak Ty to widzisz pukasz, szukam pracy i slyszysz ok czy moze byc kontrakcik na rok sory ale z Angielskim w stopniu komunikatywnym tak niestety nie ma.
moge jeszcze pisac na ten temat godzine ale nie mam tyle czasu
pozdrawiam.
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
jaromazurr napisał:
[quote]Witam, jak to czytam to mi galy z orbit wychodza,
Bla bla bla


Sorry Jaro ale Ciebie czasami tez nie chce sie czytać!!!!!
Nie 1300 tylko 130 jak juz, więc patrz uwaznie.

Nie potrzeba od razu wynajmowac mieszkania tylko pokoj za 200 lub 300E. Na start dobre i to niz 2 osobowy pokoj w hotelu uitzendbiura za ktory placisz 70 E za TYDZIEŃ!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Anja Nl napisał:
[quote]jaromazurr napisał:
Witam, jak to czytam to mi galy z orbit wychodza,
Bla bla bla


Sorry Jaro ale Ciebie czasami tez nie chce sie czytać!!!!!
Nie 1300 tylko 130 jak juz, więc patrz uwaznie.

Nie potrzeba od razu wynajmowac mieszkania tylko pokoj za 200 lub 300E. Na start dobre i to niz 2 osobowy pokoj w hotelu uitzendbiura za ktory placisz 70 E za TYDZIEŃ!!!!!!


A jak sadzisz czy jaki kolwiek makler czy osoba prywatna wynajmie mieszkanie facetowi z plecakiem szukajacemu pracy jaja sobie robisz, pomysl zanim napiszesz nie czepiaj sie sum, bo po Twojej oplacie jeszcze mu brakuje a czesto sie niestety tak zdaza ze biora za trzy miesiace z gory ale moze masz racje daj mu jakies namiary.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Czy ja pisałem jaki sezon i na co?Walisz rozprawke i w wiekszosci nie na temat i z blędami bo sie nie doczytało jakto Ania zauwazyła....Nie motaj chłopakowi w głowie...
Abys nie pisał znów godzine,podpowiem: juz po zimie-sezon otwarty...A na co?Zalezy od umiejetnosci...
Nie mam zamiaru tu juz pisać,jak znam zycie-zaraz i tu sie burdel zrobi...
E.O.T
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BZIQ napisał:
Czy ja pisałem jaki sezon i na co?Walisz rozprawke i w wiekszosci nie na temat i z blędami bo sie nie doczytało jakto Ania zauwazyła....Nie motaj chłopakowi w głowie...
Abys nie pisał znów godzine,podpowiem: juz po zimie-sezon otwarty...A na co?Zalezy od umiejetnosci...
Nie mam zamiaru tu juz pisać,jak znam zycie-zaraz i tu sie burdel zrobi...
E.O.T


To raczej wy nie motajcie ludziom w glowach, przedzszkolaki, jak piszesz ze dobry sezon to napisz jeszcze naco bo facet robory szuka a moze na takie buraki jak ty
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
jaromazurr napisał:
Witam, jak to czytam to mi galy z orbit wychodza,
lak masz zamiar przyjechac to pakuj plecak i jedz tak jak to Prezes Kolek napisal bo to to chyba jedyna konkretna wypowiedz
a do reszty panstwa to lepiej nie doradzajcie tylko mu robote zalatwcie

sezon praktycznie sie zaczyna na co na truskawki ?
a jesli chodzi o wynajem mieszkania jedem miesiac z gory borg za jeden miesiac i 1300 dla maklera to za duzo Ci nie zostalo.
Chlopie wejdz na niedziele zobacz na oferty praci i ilu ludzi mieszkajacych tu je dziennie przeglada,
Angielski w stopniu komunikatywnym? nie chce Cie zniechecac ale pozyczke na te 2000 eurakow bedziesz musial splacic a z praca to tu nie jest tak wesolo jak pisza.
Pracuje w firmie gdzie przetlacza sie pareset osob rocznie przez biura pracy i ich opowiesci naprawde nie sa optymistyczne, a jak Ty to widzisz pukasz, szukam pracy i slyszysz ok czy moze byc kontrakcik na rok sory ale z Angielskim w stopniu komunikatywnym tak niestety nie ma.
moge jeszcze pisac na ten temat godzine ale nie mam tyle czasu
pozdrawiam.
Bez kometarza
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
jaromazurr napisał:
BZIQ napisał:
Czy ja pisałem jaki sezon i na co?Walisz rozprawke i w wiekszosci nie na temat i z blędami bo sie nie doczytało jakto Ania zauwazyła....Nie motaj chłopakowi w głowie...
Abys nie pisał znów godzine,podpowiem: juz po zimie-sezon otwarty...A na co?Zalezy od umiejetnosci...
Nie mam zamiaru tu juz pisać,jak znam zycie-zaraz i tu sie burdel zrobi...
E.O.T


To raczej wy nie motajcie ludziom w glowach, przedzszkolaki, jak piszesz ze dobry sezon to napisz jeszcze naco bo facet robory szuka a moze na takie buraki jak ty

Ja Ci nie ublizyłem,niestety...Widac jak wysoko stoisz w ewolucji...
Popatrz co sobie chłopak teraz myśli...Pokazałes stereotyp z opowieści o Polakach...Szkoda czasu na dyskusje z Tobą
Dla Twojej wiadomosci-o ile to udzwigniesz,ma juz na PW namiary do mnie...O reszte sie nie martw-jestem tu juz zapewne dłuzej jak Ty....
A skoro o burakach wspominasz..uzyje sortownika,jak myslisz...w jakim worku sie znajdziesz w oczach ludzi?
EDIT
Chłopak szuka pracy,a nie jakiejś robory.....żenada
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Najbardziej mnie niestety irytuja wypowiedzi ludzi calkowicie nieznajacych prawdziwych sytuacji,
ludzi ktorzy wlasna niewiedza i bezmyslnoscia wprowadzaja innych w blad, ja nikim sie tu nie podpieram i zdanie na temat mojej osoby moze wyrazic kazdy, ale poto jest forum zeby byly zawsze dwie strony medalu mam nadzieje ze kiedys kolega wybierajacy sie tu, napisze na tym forum lepiej o Tobie niz o mnie
Zgłoś wpis


Bliżej nas