Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
A jak sadzisz czy jaki kolwiek makler czy osoba prywatna wynajmie mieszkanie facetowi z plecakiem szukajacemu pracy jaja sobie robisz, pomysl zanim napiszesz nie czepiaj sie sum, bo po Twojej oplacie jeszcze mu brakuje a czesto sie niestety tak zdaza ze biora za trzy miesiace z gory ale moze masz racje daj mu jakies namiary.[/quote]

Jaro zgadłeś wlasnie dwa jaja na miekko sobie ugotowałam

Podałam konkretną stronkę bo sama u niego pokój wynajmowałam i wiem na jakich warunkach p.Ruwiel wynajmuje pokoje. Na dodatek wtedy nie mialam legalnej pracy i walizke w rękach, więc Jaro nie pisz, żeby tylko klepać.
Jeszcze jedno cena u niego za pokoj to cena juz z opłatami za prąd, gaz i wodę, wspólna łazienka i kuchnia z np 3 użytkownikami domu a także jest się zamelodowanym.
Jeżeli nie byłyby to sprawdzone informacje nie pisalabym, zresztą wejdz na stronke, zadzwon,zapytaj jak taki niedowiarek jestes.

I dla Twojej informacji ,ja w przeciwieństwie do Ciebie, pomyślę zanim coś napiszę "dzieciaku"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No dobra, mieszkanie juz ma, no to teraz tylko czekamy na pana elokweta Bziq na pewno z jakas oferta pracy wtskoczy
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
jaromazurr napisał:
No dobra, mieszkanie juz ma, no to teraz tylko czekamy na pana elokweta Bziq na pewno z jakas oferta pracy wtskoczy

No widzisz Jaro jak ładnie wszystko poszło, wiec po co sie było bez sensu odzywać
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Binkol, od siebie napisze Ci tak jak juz ktos pisal, chcesz przyjechac zalatw sobie prace przez agencje pracy, bedziesz mial prace i dach nad glowa, nikt ale to nikt Ci nie karze tam latami pracowac, w wolnych chwilach bo i tak Ci nie zagwarantuja 40 godz tygodniowo bedziesz mial czas na szukanie pracy bez posrednika, wtedy sie zorientujesz jak jest tu na prawde bo bedziesz na miejscu.
przemysl
pozdrawiam Jaro.
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
jaromazurr napisał:
Binkol, od siebie napisze Ci tak jak juz ktos pisal, chcesz przyjechac zalatw sobie prace przez agencje pracy, bedziesz mial prace i dach nad glowa, nikt ale to nikt Ci nie karze tam latami pracowac, w wolnych chwilach bo i tak Ci nie zagwarantuja 40 godz tygodniowo bedziesz mial czas na szukanie pracy bez posrednika, wtedy sie zorientujesz jak jest tu na prawde bo bedziesz na miejscu.
przemysl
pozdrawiam Jaro.


Brawo Jaro
Juz mądrzej napisane.

Binkol mozesz tez sprawdzić na stronach agencji pracy np www.abjobservice.pl/ lub www.level1.nl .Niestety zarobki nie są imponujące jakieś 8.60 brutto ale lepszy rydź niż nic, więc na początek....
Mozesz również popatrzeć na www.niedziela.nl i rozejrzeć się tam za pracą i pokojem (niektórzy szukają jakieś osoby na pokój bo niestety czynsz jest drogi). Nie zrażaj się oglądalnością tych ogłoszeń (jak pisał JARO) bo sama czasami wchodzę na te ogloszenia podnosząc ranking oglądalności
Jeśli znasz angielski w stopniu komunikatywnym to już "coś", więc ze znalezieniem pracy troszkę łatwiej. Niestety holenderskie biura pracy już bardziej wymagają znajomości j.niderlandzkiego (www.uitzendbureau.nl)
Popatrz tez na forum MN temat pracy był już wspominany
Musisz również liczyć się z tym, że jeżeli będziesz zamelodowany w NL, należy wykupić ubezpieczenie zdrowotne czyli około 100 E miesięcznie.
Powodzenia w poszukiwaniach i pozdro
Zgłoś wpis
19 Postów
kadon
(kadon)
Bywalec
A w tym momencie byście się wybrali, nie mając nagranego w 100% tematu?
I czy mogę zabrać taką walizkę na pokład samolotu - rankingiproduktow.pl/ranking-walizek-podroznych/ czy to jest jakoś dodatkowo płatne? Doświadczenia?
Zgłoś wpis


Bliżej nas