Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Więc drogi miko,bedący nie kobietom a mężczyzną....odpowiadam...
Pracuje w dość dużym biurze pracy i mam na co dzień do czynienia z tą PATOLOGIĄ .
No i wszystko jasne....dożydki zerujące na krzywdzie "respektujący" przepisy,znający luki...Czemu nie jestem zdziwiony....W/g was ktoś,kto sie nie zmieści w czasie i nie wykona "zadania" jest tym,jak to okresliłeś w swoim poscie..Tak to procentowo ujmujesz?..hehehe...Może to wyscie tymi pierdolonymi biurami stworzyli tę wyimaginowana patologię......propagandowo naświetlana...dla statystyk
Co do wiary,wierze.....naprawde.......
Zgłoś wpis
7 Postów

()
Początkujacy
Oślę !!!
Pracuje , tłumaczę , załatwiam sprawy związane ze wszystkim aby tym ludziom było łatwiej ,
ponadto pomaga mim prawie ze wszystkimi sprawami aby mogli normalnie mogli funkcjonować w realiach holenderskich!!!
A ty jako pseudo ultras(odwiedź profil szalikowca ) co robisz dla Polaków .
Oczywiście poza doklejaniem kolejnej łatki jako zacięty PIS-owiec ???

ps.może piwa nie pijesz ale zdradź nam co palisz ???
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
77mika .
Skoro im pomagasz ,tlumaczysz itd to domniemam ze masz tu juz duze doswiadczenie w NL , i znasz troche metalnosc i kulture Holendrow .
Z tego tez powodu jakos czytajac twoje posty tak mi sie tu kilka punktow nie zgadza .
1) jak panowie juz wyzej zauwazyli jestes bardzo anty polski jak na kogos kto pomaga polakom
2) jak na znawce tutejszej mentalnosci( obyczajow) to wiesz calkiem malo .
3) Czy ty wogole wiesz co sie dzieje w Polsce ? czy ty wiesz jak tam sa traktowani obcokrajowcy ktorzy przyjezdzaja do polski za chlebem ? Czy chociaz orjentujesz sie co piszczy w Holenderskiej polityce raczej watpie . A jako ktos kto tu jest tak wielce zaslozony w srodowisku polakow i tak wiele im pomaga i ma serce dla ich problemow to zachowojesz sie na takiego typowego krodkow wzrokowca ktory widzi tylko swoj koniec nosa .
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Spokojnie spokojnie
Znowu sie wszyscy zucacie a chlopak mowi szczera prawde ja to sie z nim calkowicie zgadzam !
Moj Kuzyn mieszka teraz jakies10 lat rowniez robi teraz jako posrednik w biurze pracy i mowi to samo doslownie PATOLOGIA!!! 30% to zawyzone ja mowie 10% to sa normalni ludzie!
Wiem ze ciezko to jest usluszec i sie z tym zgodzic jezeli jest sie wlasnie jednym z pracownikow w biurze pracy ale fakty sa faktami moi drodzy.
Jezeli sie z tym nie zgadzasz to prawdopodobnie nalezysz do tych 10%
pozdr i milego weekendu zycze
Zgłoś wpis


Bliżej nas