Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holandia zarabia rocznie 1,1 mld euro na Polakach! - Holandia

20 Postów
komen tator
(komentator)
Bywalec
Zgłoś wpis
20 Postów
komen tator
(komentator)
Bywalec
Zgłoś wpis
7 Postów

()
Początkujacy
Takie różnice w rozumowaniu są jak najbardziej wytłumaczalne !!!
Z własnego doświadczenia wiem że 70 % naszych rodaków to łaty , pijacy i osły , którym jak ktoś powie goed to myślą o tym jacy to oni doskonali i że Holandia bez ich kreatywności niema prawa istnieć .
Nikt nam nie obiecywał że będziemy traktowani jak wybawiciele Niderlandów ,
więc nie dziwmy się że mają o nas zdanie jakie mają . Bo jakie inne mogli by mieć ???
Jest jak jest .
Pozostaje cieszyć się tym że Niemcami nie jesteśmy. Bo o nich to temat na oddzielny post
Kochana tolerancyjna NL
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie oceniaj wszystkich tak pochopnie bo sadze ze powinniśmy się trzymać razem a nie
mieć podejście jak pisuary w Polsce do reszty Procentowo z wymienionych patologii
nie jesteśmy wcale gorsi od Holendrów czy innych nacji wiec uprzejmie proszę nie sraj
we własne gniazdo pani idealna. Zawsze przecież super tolerancyjna Polska jest tylko
2 godziny samolotem
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
temat jak zawsze wrazliwy , niestety ale zgadzam sie mika
Jedyne co nas naprawde tutaj ratuje jest to ze nie jestesmy smierdzoncymi leniami jak przewazna reszta innych kolorowych darmozjadow
A "normalnego"polaka tutaj spotkac, to niestety juz zadkosc
tak wogole moze kiedys sie to zmienic
To tylko kwestja czasu jak polska bedzie jednym z bogatrzych krajow w europie
jak sie nie myle jestesmy chyba trzecim krajem jezeli chodzi o powieszchnie ,mamy: gory ,moza jeziora i ostatnia puszcze w europie prawie 40 mil mieszkancow a poza granica niewiadomo ile
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rozumiem ze wszyscy pracują ciężko aż im pot po rowie leci bez wyjątku
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Bzdurzysz mika że aż się rzygać chce...Ale własnie taka mentalność Polaka....
Skąd Ty wziełaś te 70%?Chyba z nalewki babuni...heh
Na chłopski rozum wiec przyjmując jakiś ogół nas tu jako 100% to tylko 30 jest good?Dziewczyno (mniemam w/g formy nicka),ogarnij sie....Chyba ze liczysz po głowie pokolenie pierestrojki które spierdoliło tu przed karząca ręką polskiej sprawiedliwości tudzież wojskiem nienauczone zycia i radzenia sobie w sytuacji ekstremalnej...
Ubliżasz mi,i ludzim mego pokroju którzy maja tu juz pewien status,poważanie oraz nigdy nie słyszeli uszczypliwości ze strony autochtonów..
Zresztą w Holandii jest taki odsetek ludzi zachowujących sie i "innych" inaczej że czasu mało na przytaczanie przykładów..
Zarzuca sie nam wielu brak znajomości języków obcych;ok,zgoda...system nauczania był jaki był i nie nasza to wina ze przymusowo kiedyś trzeba było się uczyć języka "jedynych słusznych przyjaciół"...A Holendrzy co,mimo znajomości kilku języków obcych np. co mają wiecej?gówno....wiedzą tyle co nic...Żeby nie byc gołosłownym,rozmowa moja z pewna rodziną z NL na imprezce po skończeniu projektu:
-(...)luźna gadka..bleble
-Piotr,macie w Polsce góry?
-mamy,morze też
-ooooo
-a ilu was jest,Polaków?
-nie wiem dokładnie,jakieś 40mln
-Kristie!...słyszałaś!?
-co?
-Polaków jest jakieś 40 mln
-gdzie...w Holandii?
O organizacji pracy oraz ich zdolnoiściach manualnych do marnotrawienia materiału i produkowania odpadów też mozna by rozprawke napisać.Nie wspomne o zamiłowaniu do przestarzałej technologii...
Powinni się cieszyć ze miedzy innymi to my,fachowcy z Polski pokazujemy im jak teraz świat i technologia wygląda.....Inaczej dalej znali by tylko cegły,cement i konstrukcje drewniane....
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
hmmmmm szkoda slow na ciebie Bzik , zauwazylem tylko ze twoj swat w NL jest malutki kolego!
a mniemanie o tobie mialem lekko lepsze
Moze jedno piwo mniej by dalo rozwiazanie
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Patboy napisał:
hmmmmm szkoda slow na ciebie Bzik , zauwazylem tylko ze twoj swat w NL jest malutki kolego!
a mniemanie o tobie mialem lekko lepsze
Moze jedno piwo mniej by dalo rozwiazanie

Masz do tego jak najbardziej prawo-wolność słowa.....Ja nie ukrywam i nigdy nie ukrywałem ze piętnuje jednostki które na podstawie kilku "łat,pijaków i osłów" oceniają ogół...a stosunek 70/30 mówi sam za siebie
Btw.....Nie pije piwa.....
Zgłoś wpis
7 Postów

()
Początkujacy
Drogi kolego Bziq . Nie jestem kobietom to po pierwsze "Mika" to dość popularne w PL nazwisko !!!
Po drugie nie opisuje grupy 5-ciu czy 10-ciu obywateli naszego wspaniałego kraju , tylko znaczą część obywateli PL na emigracji .
Pracuje w dość dużym biurze pracy i mam na co dzień do czynienia z tą PATOLOGIĄ .
Jeśli jesteś osobą wierzącą to zapraszam do odwiedzenia polskiego kościoła W Rotterdamie , wchodzisz i nic pić musisz oparami można się nawalić .
Troszkę mnij wiary w naszą wspaniałość a kiedyś nas może zaakceptują
Pozdrawiam Mika "facet"
Zgłoś wpis


Bliżej nas