Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Kamil8507 (3582 niezalogowanych)
6 Postów
janek kompass
(kompass75)
Początkujacy
To nie reklama a informacja. Sam nie wiedziałem ,że taki produkt istnieje i nie chciałem go na początku, nikt nikomu nie narzuca a powiedzieć można. Compensa się nie reklamuje , do ludzi docierają agenci. Dobrze jest pomóc czasami ludziom w podjęciu decyzji , każdy zrobi jak uważa.
``Nietykalne emerytury``- państwo , ``ulga podatkowa do hipoteki``- państwo
A tu masz prywatną Gwarantowaną Rentę od prywatnej firmy która jest na rynku 20 lat(Compensa) a należy do firmy która ma 187 lat(VIG). Ja im zaufałem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kompass75 napisał:
witam.
Ja mam 24 lata , wiek podany na forum jest zły. Do mnie kilka miesięcy temu zadzwonił kolega który pracuje jako agent ubezpieczeniowy z ofertą prywatnej renty. Spotkałem się z nim , wytłumaczył co i jak. Pracuję w NL ale wysyłam do PL co miesiąc 300 zł na składkę , gwarantowaną rentę będę miał 1300 zł nie mniej , a przy waloryzacji składki jest to 3 500 zł dożywotnio, renta jest dziedziczona w razie NW osoba uposażona dostaje do 80 moich urodzin rentę , zysk 5 % , bez podatku Belki jak bym chciał wybrać w wieku 65 lat całą sumę , czy tez wcześniej, firma Compensa. Mojemu dziecku założyłem Polisę, alby w wieku 19 lat mogło wystartować konkretnie. Dziele się informacją z innymi którzy by chcieli skorzystać nie patrząc na ZUS który w końcu będzie wypłacał po 300 zł emerytur , likwiduje od tego roku zasiłki pogrzebowe... piękna jest ta Polska.


Niech zgadne, hmm kolega przedstawili ci taki ladny wykres w ktorym linia prosta pnie sie bardzo szybko do gory? A jesli bys wplacal 500 zl to bys byl bogaty i wtedy bys sobie dopiero kupil samochod a do tego momentu jezdzil rowerem i telewizji slucham w radiu
Zgłoś wpis
6 Postów
janek kompass
(kompass75)
Początkujacy
Właśnie ,że to nie to. Z jaką firmą miałeś do czynienia ?
Tobie może fundusze ktoś przedstawiał ?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Mirek skad my to znamy hehehehe
a jak nie bedziesz mogl placic to bieda bo wszystko tracisz , a jak wyplacisz bo nie mozesz lub nie chcesz placic odliczone beda koszta i dostaniesz zwrot bez % , czyli gloe wplaty na pozegnanie slowa ciesz zise ze tak ci policzylem bo mogla by byc jeszcze kara/odliczenie tego i tamtego .
hehehe
takie cuda byly juz w NL dziesiatki lat temu .
Pozatym nie mowilam w poprzednim poscie tylko o panstwowej emeryturze ale o takich jak Stipp itd. Te firmy tez istnieja juz dziesiatki lat i nie sa panstwowe .
Pamietaj jednak ze taki obligacje sa zalezne od rynku , od przyrostu takich jak ty ktorzy beda sie skladac na emeryturke innych .Niech ludzie sie wystrasza i tylko 1/4 wyplaci swoje wplacone pieniazki i masz iwelki krach bo juz im w kasie brakuje .
Compensa to jest poprostu comercyjan spolka ktora musi zarabiac na klijetach .
Pogrzebalam troche po necie i jakims trafem nie znalazlam nigdzie chociaz by jednego korzonka compensy ktory by siegal w strone takich panstw Jak DE.NL,US.GB,FR,BE... hmmmmmm ciagle twardzo cofaja sie do litwy bialorusi, wegier, romuni, czech... Nie wiedzialam choc by jednej nazwy znanej Firmy, ktora by naprawde byla znana sa firmy o ktorych jeszcze nie slyszalam .Wszystkie nazwy ktorymi sie podpier Compensa sa tak samo ja oni zwyklym komercyjnym ubezpieczycielem .
Tak na serio mowiac gdyby to w kompensie tak bylo jak ci wciskano to kto jak kto , ale Holendrzy napewno by inwestowali w swoja emeryturke w compensie . Gdyby byly takie zyski to rzad nie jednego kraju chcial by wspolpracowac z Compensa .
Zgłoś wpis
6 Postów
janek kompass
(kompass75)
Początkujacy
Compensa należy do Vienna Insourence Group , która działa w Europie Srodkowo Wschodniej, obecna w 24 krajach, powastała w Austrii i działa prężnie od 187 lat. Co chodzi o wypłaty , możesz wypłacić w każdej chwili czy przed 65 roku życia czy po 65 roku, chcesz zawiesić składkę nie ma problemu na kilka miesięcy. Wybierzesz z zyskami jakie firma wypracuje.
W umowie masz zagwarantowaną rentę , ma moc prawną i mniej nie dostaniesz. Także Compensa różni się od innych firm swoim produktem. Jeżeli mówisz o krachu z powodu wykruszenia się pewnej liczby klientów to firma sobie poradzi , Compensa ma własnego reasekuratora Swiss RE , jest największym na świecie ubezpieczycielem firm ubezpieczeniowych.
Także nie ma opcji ,żeby były jakieś problemy z wypłaceniem do końca życia osobie 3000 zł co miesiąc jeżeli ubezpieczyciel zarządza 228,4 mld $. Ponadto wspomoże ją zawsze VIG który zarządza 36,27 mld Euro. W USA nie ma państwowych emerytur i zobacz jak się im żyje po 65 roku zycia. W Europie Zach większa część osób ma prywatną emeryturę a w PL ? 4 %
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kompass75 napisał:
Właśnie ,że to nie to. Z jaką firmą miałeś do czynienia ?
Tobie może fundusze ktoś przedstawiał ?


Z ta nie z ta nie wazne. Kazda dziala na takiej samej zasadzie pozyskac klienta a potem czekac kiedy bedzie chcial kase wycofac lub jak kopnie w kalendarz poniewaz dopiero wtedy oni tak naprawde zarabiaja, zarabiaja na kosztach obslugi. wtedy im sie morda ciesz. Napisze ci co ja mysle i napisze wytlumacze to w prosty sposob/ Dales sie przekrecic. Pamietaj taki agent powie ci prawdziwe informacje poniewaz ma taki obowiazek, ale nie musi ci powiedziec wszystkich nawet tych ktore mowia o tym ze w momencie wyciagniecia kasy nie wezmiesz tylu ilu wlozyles. Po drugie jesli chcesz oszczedzac i jestes zmotywowany do tego aby miec kase na starosc to dlaczego samemu nie odkladasz na osobne konto ???? W takim przypadku nie bedziesz musial nikomu wyplacac pensji lub premii prezesa ani nawet prowizji za obracanie twoimi pieniedzmi. Nawet jesli beda obracali tak twoimi pieniedzmi ze beda mieli zysk 5% juz z gory wiedza a inflacja?? Nawet jesli beda mieli te 10% to policz sobie ile otrzymasz kasy po 43 latach oszczedzania poniewaz od 67 roku przechodzimy na emeryture? Wez pod uwage ze zaczynasz od kwoty 300 zl miesiecznie Przedstawilem to w ten sposob abys zrozumial ze nigdy nikt ci nie dolozy ze swojej kieszeni za te parenascie lat bedziesz zdziwiony a panowie prezesi z duzymi brzuchami beda sie smiac z takich osob ktore w to wdepnely.

A co bedzie jesli w wieku 67 lat zaczna ci wyplacac te 3500 (o ile tyle dostaniesz) a ty bedziesz jeszcze zyl z 15 lat?? Skad wezma na to kase?? Jak juz Bailes napisala jest to firma komercyjna a nie charytatywna oni musza zarabiac. Co bedzie jesli nagle przestaniesz wplacac te 300zl miesiecznie tym samym przerwiesz zasady umowy z powodu braku pracy? Na zarcie nie bedziesz mial, ale na bezpieczna emeryture bedziesz wplacal?? Jest to tylko i wylacznie mydlenie oczu i sprzedawanie ludziom marzen o bezpiecznej starosci. Co zrobisz jesli skladka zacznie wzrastac???? przeciez twoj kolega mogl zapomniec ci o tym powiedziec
Wedlug mnie najbardziej warta uwagi jest polisa w przypadku smierci, poniewaz nie trzeba komus przez okres ponad 30 lat wkladac do kieszeni aby otrzymac godziwe pieniazki w przypadku smierci.

p.s chlopie kawalek gruntu sobie kup zobaczysz ile wzrosnie jej wartosc po 40 latach Kawalek dzialeczki pod budowe domu sobie tylko jest jesc nie wola co miesiac w kwocie 300 zl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kompass75 napisał:
Compensa należy do Vienna Insourence Group , która działa w Europie Srodkowo Wschodniej, obecna w 24 krajach, powastała w Austrii i działa prężnie od 187 lat. Co chodzi o wypłaty , możesz wypłacić w każdej chwili czy przed 65 roku życia czy po 65 roku, chcesz zawiesić składkę nie ma problemu na kilka miesięcy. Wybierzesz z zyskami jakie firma wypracuje.
W umowie masz zagwarantowaną rentę , ma moc prawną i mniej nie dostaniesz. Także Compensa różni się od innych firm swoim produktem. Jeżeli mówisz o krachu z powodu wykruszenia się pewnej liczby klientów to firma sobie poradzi , Compensa ma własnego reasekuratora Swiss RE , jest największym na świecie ubezpieczycielem firm ubezpieczeniowych.
Także nie ma opcji ,żeby były jakieś problemy z wypłaceniem do końca życia osobie 3000 zł co miesiąc jeżeli ubezpieczyciel zarządza 228,4 mld $. Ponadto wspomoże ją zawsze VIG który zarządza 36,27 mld Euro. W USA nie ma państwowych emerytur i zobacz jak się im żyje po 65 roku zycia. W Europie Zach większa część osób ma prywatną emeryturę a w PL ? 4 %



Kolega przedstawil tobie cyfry w milionach i sie zachwyciles. Wypierdolil ci regulke na stol ktorej ucza na szkoleniach typu jak zrobic pranie mozgu czlowiekowi ktory jest nie pewny swojej przyszlosci finansowej. O USA tutaj nic nie mow bo ich polityka ubezpieczeniowa i zdrowotna jest bardzo kiepskiej jakosci. Jak im sie zyje po 65 roku zycia a oni wogole ten wiek osiagaja??? tam firmy ubezpieczeniowe pozwolaja zakopac pacjentow zywcem. Niestety, ale taka jest prawda.

Byl calkiem nie dawno taki duzy znany BANK jeden z najwiekszych na swiecie i to w USA!!!! I wesz co nagle oglosil bankrutctwo Jak myslisz z jakiego powodu mielismy pierwszy kryzys finansowy??? W 2008??? Wlasnie przez tego wielkiego giganta Bankowego wyplacal ludziom wiecej kasy niz zarabial az w koncu banka pekla. Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas