Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
MATEUSZ MAJSTERKOWICZ qwer qwer andzela9008 marco919 Birnat (5129 niezalogowanych)
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Emilka84 napisał:
Proszę bardzo o pomoc w napisaniu pisma do ABN AMRO o zamknięcie konta .
Proszę bo sama nie znam ani języka Angielskiego a tym bardziej Niderlandzkiego , a tylko w takim oni tam chcą takie pismo .
Nie mieszkam już w NL , miałam wypadek i z tego powodu nie dam rady do NL jechać .
Za okazaną pomoc będę bardzo wdzięczna .
Emilka Wendrowycz



Witam No i co dalas sobie rade????
Takiej slicznej Pani nikt jeszcze nie pomogl??
Daj znac jakby co to sie zadzwonii ok
pozdrawiam
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
ragusek napisał:
Gregoriano jeżeli jest więcej takich Ślązaków jak Ty to obawiam się o przetrwanie Twojego szczepu...

Kolego od Slazakow to Ty odbij ...
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Beny poczytaj wypowiedzi gragoriano-slazaka .
A bedziesz wiedzial co Ragusek ma na mysli i ze ma rcje.
Zgłoś wpis
41 Postów
Jan Zelnik
(zwyczajny13)
Bywalec
Witam wszystkich i pozdrawiam. Po trzech tygodniach pobytu w Polsce powróciłem do kraju wiatraka. Miałem ograniczony kontakt z MN i dzisiejszą noc poświęciłem na nadrobienie zaległości.
Powiem bardzo przykro i smutno. Wielu wspaniałych dyskutantów najzwyczajniej w świecie znikło. Dlaczego???
Moim skromnym zdaniem "świetną chamską" robotę wykonał upośledzony w każdym calu Gregoriano. Typek, który jest wszystko wiedzącym na każdy temat. W każdym temacie potrafi w bydlęcy sposób odnosić się do uczestników dyskusji. Dziwnym mi się wydaje ponadto fakt, że Pani Admin - wspaniała zresztą- potrafi usunąć tematy, w których ten bezmózgowiec potrafi w niecenzuralny sposób prowokować i poniżać innych. Dlaczego nie potrafi się takiego typka raz na zawsze zablokować.
A do Ciebie Gregoriano moja rada: postaraj się usunąć pleśń zalegającą na Twojej korze mózgowej i być może pozwoli Ci choć w części upodobnić do określenia "homo sapiens"
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i Szanowną Panią Admin - A i tak Falubaz górą.
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Beny.rac napisał:
Kolego od Slazakow to Ty odbij ...
"Nie bój żaby".

@Zwyczajny13
Niech sobie gregoriano pisze te swoje upośledzone teorie. Wystarczy je ignorować - mamy wolność słowa, tak? Zresztą trzeba mieć nadzieje, że po przeczytaniu paru postów (o ile on w ogóle je czyta!) kolega zrozumie, że coś jest nie tak i zacznie łykać lecytyne (bo on na fana tabletek mi wygląda)...

Problemem tego forum jest to, że niewielu ludzi bierze udział w dyskusji, a starzy wyjadacze częstują się wódeczką i kiszonym często zmieniając temat... Chyba sam nim już jestem, bo też zmieniam.
Zgłoś wpis
1 Post
Merry Cat
(merrycat)
Początkujacy
I co? Udało się rozwiązać problem? Jeśli szukasz teraz konta, to zajrzyj sobie na stronę oszczednoscionline.pl, znajdziesz tam aktualny ranking najlepszych ofert.
Zgłoś wpis
2 Posty
Fair Work
(Fairwork)
Początkujacy
--- Informacja dla osób, które są wykorzystywane w pracy ----

Jeżeli jesteś ofiarą wykorzystywania w pracy lub handlu ludźmi, skontaktuj się z FairWork! Jestesmy fundacją pomagającą cudzoziemcom pracującym w Holandii w sprawach dotyczących łamania kodeksu pracy (wyzysk, współczesne niewolnictwo).

Nasze usługi są bezpłatne.

www.fairwork.nu/polska.html
lub znajdź nas na Facebooku: Polska FairWork
Zgłoś wpis


Bliżej nas