Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomocy - Holandia

Czytali temat:
MATEUSZ MAJSTERKOWICZ qwer qwer andzela9008 marco919 Birnat (5130 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Proszę bardzo o pomoc w napisaniu pisma do ABN AMRO o zamknięcie konta .
Proszę bo sama nie znam ani języka Angielskiego a tym bardziej Niderlandzkiego , a tylko w takim oni tam chcą takie pismo .
Nie mieszkam już w NL , miałam wypadek i z tego powodu nie dam rady do NL jechać .
Za okazaną pomoc będę bardzo wdzięczna .
Emilka Wendrowycz
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Emilka
w ponizszym linku musisz kliknac na volgende i sie pudzniej zalogowac.
Zamknac konto mozna wlasnie przez ich strone . Ten link doprowadzi ciebie najprawdopodobniej do strony/formularza ktory ci pomoze zamknac konto .
www.abnamro.nl/nl/prive/betalen/priverek...vragen_opheffen.html
moze jakas pomoca beda google tlumacz , ponoc mozna to jakos wlaczyc by ci tlumaczylo strone automatycznie.
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
niestety konta Ci nikt niezamknie i niepodpisze bo to nie polska,ze można byle jakie machlojki robic, w Holandii to nieprzejdzie! musisz byc osobiście i osobiście podpisac z okazaniem dowodu tozsamości że to Twoje konto a nie czyjes, to tak dlaTwojej informacji.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Własnie gregoriano...Tu jest Holandia a nie Polska...Nie musisz ganiac z dowodem i oprócz adresu podawać nr buta i długość fiuta i hgw jakie inne jeszcze info..
Jest tak dokładnie jak to napisała Joasia,więc nie mieszaj dziewczynie w głowie i nie bzdurz
Nie wiem jedynie jak jest z "kalkulatorkiem",czy czasem w jakims okreslonym czasie nie trzeba by go oddać

@Edit
Emilka,skocze jutro po pracy do ABN i dowiem się co powinnas zrobić i jak-chodzi o okoliczność wypadku itd....
To,co się dowiem wyslę Ci na PW
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
a patelnie tez wymyjesz przy okazji
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
gregoriano napisał:
a patelnie tez wymyjesz przy okazji


przyjdz do mnie tez jak skonczysz tez mam cały komplet do umycia
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Gregoriano jak nie nie wiesz czegos i/lub nie mozesz tego podeprzec faktami/linkami to nie pierd.... rzeczy nie od rzezy . jak chcesz soebie ponapbijac pkt to przejdz sie do jakiego kasyna i zagraj w automat.
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
dziękujeraz wygrałem i to co wygrałem niemam zamiaru przegrac jak sie raz wygra to sie chce więcej więcej i więcej tak jak mój kumpel miał dużo wszystko stracił i sie powiesił zostawił dziecko i żone z długami
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Gregoriano jeżeli jest więcej takich Ślązaków jak Ty to obawiam się o przetrwanie Twojego szczepu...
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
niebój żaby
Zgłoś wpis


Bliżej nas