Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Pio Wit Kris1978 nataliaMojaniderlandia Marcin Mazurkiewicz klaudiam Pamela Rosa Flores Julia2344 Scb (5125 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
A tak jeszcze ja roznice 100.000 tysiecy euro w 30 lat nie uwazam za pierdole mimo ze jestem prawdziwa baba z "duza prawda "
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Ot, i już każdy, kto chce wziąć kredyt hipoteczny wie jak to zrobić i jakie się z tym wiążą problemy. I jedna informacja i druga jest typowo polska, czyli jej nie ma !!!
Pozdrawiam z Gandawy
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Henryk odpowiedz byla juz na poczatku i to najlepsza jaka mogla byc :
skontaktowac sie w tej sprawie z najblizszym specjalista do spraw hipoteki .
Zgłoś wpis
5 Postów
Edyta Pijanowska
(Edka73)
Początkujacy
Dziękuje Wam wszystkim za rady i ciekawa dyskusjeJuż 15 listopada ,,osiadam,, na stałe w Holandii.Tak czy inaczej myslimy o kredycie .Mamy jednak jakiś wklad wlasny,nie wiem czy to ma znaczenie.Jakies 20 tys euro.Chcemy zeby nasze dzieci mialy potem jakis swoj kąt a nie mieszkaly cale zycie w wynajetym mieszkaniuPozdrawiam.
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Więc tylko sukcesów ci życzyć. Z taką gotówką podbijesz Holandię !!!
Pozdrawiam z Gandawy
Zgłoś wpis
41 Postów
Monika Nowicka
(Mella)
Bywalec
Sama zastanawiam sie nad kupnem mieszkania na kredyt w Polsce. Orientujecie się czy pracujac tutaj jest to możliwe?
Zgłoś wpis


Bliżej nas