Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
551 Postów

()
Latający Holender
a tak p.s.
co ty z tym chorobowym tak naciskasz ?
czyzbys planowal zachorowac ?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
@Prezes951 z tego co piszesz wynika , ze pracujesz w NL od 2009 roku i nie byles nigdy chory, statystyczny Holender byl w tym czasie okolo 14 razy chory
to zasluga polskiego miodu czy kielbasy?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Adamm nawet gdyby to byla woda swiecona to i tak we wrzesniu bedzie szukal porady "jak starac sie o zasilek "
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
No wiec do wrzesnia mozna "pochorowac", moze na poczatek....overspannen, to przy dobrych wiatrach jakies 2do 3 miesiecy, nastepnie np. migraine, dolozylbym jeszcze chronisch rugklachten....mam pisac dalej?
Zgłoś wpis
8 Postów
Dawid Mroczek
(Prezes951)
Początkujacy
nie planuje byc chorym
po prostu juz mam dosc szefostwa bo nikomu sie nic nie nalezy ani ubrania robocze ani nic
a jak sie cos komus nie podoba to mowia drzwi otwarte...
nie potrafia docenic tego ze sie pracuje po 55g tyg i sie im idzie na reke...
tak pracuje od 2009 roku i bylem juz nie raz chory i siedzialem w domu przez tydzien albo wiecej
ale tu nikt nie informuje nikogo ze mu przysluguje chorobowe, pracuje tu okolo 25 polakow ale nikt jeszcze nie byl na chorobowym po prostu ludzie sie boja odezwac widocznie o swoje dlatego tez pytalem co mi przysluguje bo juz nie mam zamiaru siedziec cicho i sie nie odzywac po prostu
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
prezes to ze was nie informuja o tym ze ci chorobowe przysluguje to nie nowosc . Bo tego nikt nie robi .
Chorobowe poprostu przysluguje kazdemu kto pracuje na legalu , tak samo jak wakacyjne pieniazki i tak jak urlop .
Normalny pracownik pyta sie pracodawcy czy ten podlega pod CAO czy ma swoje ustalone prawa i obowiazki czyli swoj regolamin . Jesli takowy ma to sie prosi o kopie tego i sie czyta .
Ot cala mecja twoich praw i obowiazkow .
A tak p.s.
jaeszcze przed podpisaniem kontraktu pyta sie najwazniejsze sprawy a w wypadku jak ci nie psauja mozesz negocjowac to co chcesz . Jak tego nie robisz poprostu zgadzasz sie na ich prawa i zawarte w kontrakcie warunki .
Zgłoś wpis
8 Postów
Dawid Mroczek
(Prezes951)
Początkujacy
teraz to juz wiem jak to jest ale juz za pozno
jak zapytalem kordynatora jak to z tym jest czy podlegaja pod CAO to sie mnie zapytal
"nie podoba Ci sie tu praca? na Twoje miejsce jest 20 innych"
i tyle sie dowiedzialem odnosnie tego...
dowiedzialem sie od holendrow z ktorymi pracuje ze nasza firma podlega pod CAO
wiec resumujac jak sie docieka swoich praw to mowia dowidzenia i nic nie zrobie...
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Wiesz Prezes.....Na dzień dobry,lub wieczór koordynatorowi wpierdol w ciemnej ulicy to raz..A dwa,jak się nie postawisz Ty i Tobie podobni;to wiecznie bdziecie w dupe kopani i wykorzystywani przez te fuck biura i im podobne instytucje...
Bierzcie przykład z innych >>klik<<
Powodzenia
Zgłoś wpis
8 Postów
Dawid Mroczek
(Prezes951)
Początkujacy
ja nie pracuje przez biuro kolego...
no i tu jest wlasnie problem ze reszta trzesia ze sie tak wyraze dupami i tyle nic nie poradzisz,
co najwyzej jakas dobra kontrole im naslac zeby nie wiedzieli wczesniej, bo z BRC chyba tak sie to nazywa jak byla kontrol to z miesiac wczesniej juz wiedzieli...
masz dobry pomysl co zrobic z tym kordynatorem musze przyznac ale to by i tak nic nie dalo na pewno no oprocz satysfakcji
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Zwracam honor,przepraszam-nie doczytałem,mea culpa
Zgłoś wpis


Bliżej nas