Witam i pozdrawiam wszystkich zainteresowanych pysznym,
zdrowym i domowym jedzeniem.

Od kilku lat zajmuje sie przyrzadzaniem jedzenia, ze szczegolnym nastawieniem na swiezosc produktow. Pasja jaka mnie pochlonela zmotywowala mnie do dzialan na wlasna reke- z czasem mysle o otwarciu restauracji na terenie Rotterdamu. Tymczasem swoj post kieruje do wszystkich ktorzy nie maja czasu badz checi na gotowanie-bo czasami tez tak bywa
Potrawy które państwo otrzymują są porcjowane, pakowane i zamrażane co pozwala zaplanować kilka smakowitych obiadów. W przypadku imprez okolicznościowych (urodziny, wesele, święta itp.) jest możliwość zamówienia potraw nie mrożonych gotowych do serwowania. Większe zamówienia należy składać z wyprzedzeniem. Działam na terenie Rotterdamu dokladnie Ridderkerk i jego najbliższych okolicach.
Przygotowuje rowniez menu okolicznosciowe-typu chrzciny, komunia,urodziny itp.imprezy- sa to przekaski zimne,przystawki,dania na goraco,zupy,salatki. MENU I CENNIK POTRAW WYSYLAM KLIENTOM NA E-MAILA LUB PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY.
Ceny sa bardzo przystepne- zamowienia powyzej 30 euro -dostawa GRATIS-na terenie Rotterdamu. POZDRAWIAM Dorota

Kontakt -

0642113773

dotik002@gmail.com lub