Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jaroslaw Janik slawek lewandowski Mario12 panDoe Doe (8000 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
Belcia to zes tera pier.. nela jak lysy warkoczem o beton
................poza tym kazdy pracujacy rodzic dostaje co miesiac zwrot z podatku, okolo 100 i jeszcze pieniadze na wakacje - okolo 80proc. przecietnej miesiecznej pensji....tych dodatkow, ktore naleza sie kazdemu kto tutaj pracuje jest naprawde duzo, wiec mozna sobie spokojnie z tego zyc. .............
no i to to juz mnie powalilo z nog
............ jakby tutaj rodziny z dziecmi klepaly biede to holandia nie znalazlaby sie na pierwszym miejscu w tym rankingu..............
W jakim kraju ty zyjesz napewno w innym jak ja ?
oj pierdo... farmazony i to juz nie pierwszy raz .
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Moim zdaniem będziesz żył na podobnym poziomie co w Polsce masz teraz..Wynajecie mieszkania,podatki,paliwo,jedzenie itd..to wszystko kosztuje w Holandii..
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Zgadza się tu wszystko kosztuje,i trzeba płacić, a jak nie zapłacisz...
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Baileys, mam nadzieje, ze jednak szybko ci sie uda dojsc do siebie
Zgłoś wpis
5 Postów

()
Początkujacy
Sory co ty piszesz ja nie ma wydatkow ze szkola a dodatkowe przedmiot to co myslisz ze kto to oplaca ale nie wazne a za ubespieczenie place 140 mam dofinasowanie 60 A wogole to przejde do tabu Jak ktos chce pracowac nto niema zadnego problemu z utrzymaniem sie tutaj a co nie ktorym to zaczyna pieniadz udezac do glowy Troche tu jestem i widze a tak apropo to mam 2 samochody ale zadko kozystam tez lubie busy a i rower nie poszedl w odstawke
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Rogalkv nie denerwuj sie nia bo jak do tej pory to zandnego sensownego zdania na forum nie napisala .
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
baileys - tak mi sie teraz strasznie przykro zrobilo, ja sie tak bardzo staralam pisac tutaj same madre rzeczy, tak zeby bylo co poczytac, zeby podniesc poziom tego forum....a tu taka okrutna krytyka z twojej strony....straszna, ale to strtaszna przykrosc mi robisz, naprawde....
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
jak sie bedziesz mniej starala/pisala farmazonow to znow forum bedzie na poziomie .
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
ale ty jestes.....
Viooltje to przynajmniej kazdego zacheca, zeby pisal, bral czynny udzial w dyskusji, dzielil sie wrazeniami z pobytu a ty to tylko taka madralinska....
Zgłoś wpis
5 Postów

()
Początkujacy
Moze nie na temat tak uwarzasz a ja poprostu bylam mila osoby ktore chca pracowac i nie licza na drapane to zyja normalnie ale my polacy dzielimy sie na dwie kategorje ci ktorzy pracoja i ci ktorzy czekaja na manne z nieba.I rzeby zarabiali nie wiadomo ile to i tak bedzie malo wiec zawsze trzeba pomyslec o jutrze Wiadomo wszystko kosztuje tak samo jak w Polsce ale skoro nie oplaca sie tutaj pracowac to poco jeszcze jestesmy ..... Komu sie nie oplaca niech wraca nikt tutaj nikogo nie trzyma
Zgłoś wpis


Bliżej nas