Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Podpisanie vast Kontraktu ,, po czasie - Holandia

Czytali temat:
Marcin Śniegi Małgorzata Przybyłek kingaaem (3037 niezalogowanych)
3 Posty
Darek K.
(Dareckiiiii)
Początkujacy
Witam , Na forum jestem nowy , lecz czesto sledze watki tu napsane .. Obecnie jestem w malej kropce i prosilbym o podpowiedzi

Sprawa wyglada nastepujaco ,, pracuje u Holendra od 2010r ,, Nigdy nie widzialem kontraktu ,, Ostatnio zaczalem sie ponownie upominac o niego , i uslyszalem w odpowiedzi ze dostalem lecz zgubilem ,, ok nawet gdyby (choc nigdy go nie mialem) to drugi oryginal jest w officie ,, lecz i tam tez ponoc zaginal .. Smiech na sali ,, Nie idzie sie dogadac z tym pracodawca ,, Jestem zadowolony z wykonywanej pracy , jak i szefostwo jest zadowolone ze mnie ,, Lecz gdy chodzi o papiery , to latwiej sie porozumiec z niemowa ..


Na chwile obecna jestem w punkcie gdzie szef proponuje mi napisanie kontraktu , z data wstecz .. Kontrakt juz powstal , sprawdzony przez adwokatow etc , jest wporzadku ,, Zatrudniony w 2010r ,, ( taki kontrakt wstecz by nikt nei mial problemow ) lecz gdy mialo juz dojsc do podpisania to nagle szef wyskoczyl ze nie podpisze z data 2010r tylko obecna 2015r ...

I powiedzcie mi czy to ma sens i czy jest tu jakakolwiek logika?

Fakt Artykul 1 mowi ze pracuje od 2010r ,, lecz gdy zostanie taki papier podpisany z data 2015 r to co ten kontrakt bedzie wart???

Szef juz sie przyznal ze gdy podpiszemy z data wstecz to bedzie musial wyrownac mi zalegle pieniadze ,ok wiec powiedzialem zrobmy aneks ze nie bede roszczil praw o zalegle pieniadze .. Ale to tez nie ..

A gdy zapytam o obecny kontrakt to oczywiscie odpowiada ze go mam ,ze jest to vastkontrakt ..

Czy podpisanie takiego kontraktu jaki pokaze na zalacznikach /zdjeciach ma sens z data obecna? Co z pozostalymi latami od 2010roku? czy to przepada??


Prosze o pomoc i podpowiedzi bo to naprawde walka z wiatrakami ...
Zgłoś wpis
3 Posty
Darek K.
(Dareckiiiii)
Początkujacy
3 Posty
Darek K.
(Dareckiiiii)
Początkujacy
Nikt nic nie dopradzi czy poradzi ? podpowie czy taki kontrakt w swietle praea jest wogole cos warty??
Zgłoś wpis


Bliżej nas