Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Hmmm...to nie jest odpowiedz na moje pytanie I jak zauwazylam,nie nalezy Twoich postow czy doboru slow brac doslownie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
na pewno nie wszystkich ktore sa w : p.s hehehe

A Ty piszesz zawsze powaznie???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hehehe....zebym wszystko zawsze pisala powaznie ,to chyba byloby bardzo nudne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No dokladnie. Widze ze znowu sie zgadzamy, juz dosyc duzo wspolnego mamy ze soba czy nie uwazasz malenka ??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy


Wow,ilez to wspolnego mamy...niewiarygodne...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ja powiem krotko kazdy ch.... ma swój strój każdy ma coś za kołnierzem i uwierzcie mi tutaj kazdy polak prawie kazdy to ch..... a kobiety tez nie sa inne wrecz jak spotykam ksiezniczki co w polsce buraki zbieraly a tutaj wpadlo troche grosza i grzywke nosza w chmurach to mnie szlak trafia ludzie sa ludzmi zmieniaja sie ich tylko wyimaginowane charaktery wiec nigdy takiego samego klona nie znajdziecie jezeli chodzi o charakter...... bycie tutaj zmienia nie tylko na zle ale tez i na dobre...... i ja to wiem...... pozdrawiam....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To prawda,arczi26...spotykam takich rodakow czesto ..Ale jak to mowia,kto sie wroblem urodzil,slowikiem nie umrze A ludzie zmieniaja sie tak jak mi pasuje...jedni na dobre ,drudzy na gorsze,jeszcze inni zostaja tacy jakimi byli...kwestia wyboru
Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiec powiem ze takich ludzi drwiących i szydzących z innych osob poprostu nalezy olewac bo szkoda zycia gdy komus sufit sie sloma zawalil a swoja droga sa pewne osoby co rozum dopiero kupily w holandii wiec kupujcie dalej i powodzenia buraki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
eeeetam trochę przesadzacie...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
W tym momencie sami oceniacie ludzi na tym forum i nie tylko(chamsko lub nie zalezy od punkty widzenia)wiec kolo sie zamyka swiete aniolkiPozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis


Bliżej nas