Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Racja,BlondynMysle,ze kazdy wypowiada sie z wlasnego doswiadczenia badz obserwacji... Nie powiedzialam,ze jestem aniolkiem,w dodatku swietym Nie chodzilo mi o ocene ludzi,ale bardziej o forme wyrazania opinii...A kazdy kazdego ocenia mniej lub bardziej na podstawie fotek,postow na forum itd... taka natura czlowieka
Wiesz,nie trzeba komus przytakiwac czy pozwalac sobie w tzw kasze pluc,ale tez zeby od razu szydzic czy tez ublizac albo siegac po chamskie docinki??? Pozdrowionka
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Rozumiem o co Ci chodzi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rzadko tu pisze,w sumie niewiele-wole fora tematyczne bardziej;i odpowiem tak....Chamstwo jest pojęciem względnym jak i głupota..Wystarczy tylko znaleźć punkt odniesienia i można wtedy oceniać...
Nie oczekujcie że na portalach/forach społecznych bedzie ideał,wiele jest luzu i nie ma sprecyzowanego regulaminu wiec samowolka trwa...Na tematykach bzdurzenie i głupoty dusi się w zarodku,gdyż nie ma czasu na poprawki i usuwanie szkód popełnionych przez usera xxx który słyszał dzwon-ale hgw w którym kosciele...Najwiecej zaczyna się gdy ktos pisze: Naucz sie czytac ze zrozumieniem,czytaj dokładnie to co napisałem,itd...Sam jeden z drugim nie umie-a wypomina innemu.I zadyma gotowa
Z luzem,przymrużeniem oka,nie wypominajac błedów i składnii i bdzie cool....Troche w sieci jestem,tu i tam przebywam i widze wiele
Gdy sami podejdziemy z dystansem do tego co się pisze,nie będzie chamstwa itd...Cogito ergo sum i jazda...2x przeczytac,odpisać i nie dać sie prowokować...Mało wam zmartwień zycia codziennego?
PZDR
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bziku72,swiete slowa,tylko zeby to tak w praktyce wygladalo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna...Siedze tu prawie od poczatku tego portalu czy jak to zwał...To mój n-ty nick ale juz ostatni...Miałem ciety jezyk,prostowałem tu wielu i wiele,nie byłem lubiany (nicka nie ujawnie)...Nawet ktos kiedys stwierdził ze skoro pracuje na budowie-to umiem tylko chlać i kląć...Niestety nie poszło i miałem swoje 5 min triumfu;ot taka mała satysfakcja,a co
Teraz wole swoje tematyki i czat na MN...Po co robić cos i sie starac tutaj,jak i tak gooofno z tego?
Jestem jaki jestem-i nie zmienie sie....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zauwazylam,ze tu szybko ludzi szufladkuja i z gory oceniaja,ale ok z tym da sie zyc...ale takie czepianie sie drobiazgow i robienie z igly widly,to juz nie rozumiem tego...zamiast na luzie i z humorem podyskutowac w danym temacie badz nawet bez tematu,chyba byloby o wiele milej i przyjemniej...a nie skakac sobie do oczu jak zacietrzewione koguty
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
Coś dla uśmiechu na temat chamstwa


Szłem łąką, kwiaty pachły, wiater wiał, ona mnie odepchła. Więc weszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem, rzygłem i wyszłem, bo hamstwa nie zniesłem!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
To Ci teraz wytkne w tytule nie powinno byc NASZA tylko MOJA
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn,Ty sie chyba umiesz zdystansowac
Zgłoś wpis


Bliżej nas