Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
1988 Postów

()
Latający Holender
Ale się pięknie temat rozwinął!


Dobra, Ark z Wielkim Ptakiem, Uma Pancerna, Wiciu Esteta Ogoniasty i Wiedźma-Co-Ma-Kota-Co-Myszy-Do-Kociołka-Zagania!

Kochani, nie karmcie tylko kotów karmą dla psów! (odwrotnie - szału nie ma, ale można, byle nie stale)
Koty nie są przystosowane do zjadania węglowodanów. To typowi mięsożercy!
Każda psia karma zawiera węglowodany - no, może z wyjątkiem mrożonych zestawów serc, podrobów itp. Koty ich nie trawią.
Pewnie, że od razu nie padną, ale nie jest to dla nich zdrowe.

Pozdrowionka!
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
4 Pancerni przestudiowali wszystkie zaszyfowane informacje na opakowaniu Pedigree Pal Junior, po czym postanowili zabrac potomstwo Szarika na dlugi spacer, korzystajc z bezdeszczowej pogody.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja tam wole psy i zadko im karme daje a na miche im mieso kasze itp z łyżką oleju roslinnego dla ładniejszego połysku siersci. ćiekawe że potomstwo szarika lubi koty bo mój ares jak widzi albo czuje kota to go utrzymac nie moge
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Ark,
Na razie, na szczescie(!), nie poruszamy sie na wozkach (inwalidzkich?). W weekendy poruszamy sie konno w Renesse, stajnai Grol, polecam.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Jeździcie rekreacyjnie czy bardziej sportowo ? w pl polecam klub jeździecki "u robsona" w Dąbrówce Małej .Ja choc umiem jeździc konno to tego nie robię bo nie lubię .Wolę coś dla starszych i mniej usportowionych ,mniej niebezpieczne czyli motoparalotniarstwo .
Ze schodami nie tylko problemy mają wózkarze ale też młode mamy.
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Jezdzimy rekreacyjnie, od lat, na calym swiecie, w kazdych warunkach. Najlepsze jazdy byly na… Kubie. W Renesse jezdzimy na plazy we dwojke, dopiero po roku jezdzenia z grupa wlasciciel stajni zadecydowal, ze mozemy jezdzic indywidualnie. W Renesse mozna latem mozna zobaczyc opalajace sie foki.
Nie mam zielonego/czerwonego pojecia, gdzie jest Dabrowka Mala
Motoparalotniarstwo! Super! Chyba nie w Holandii. (???)
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Dąbrówka Mała 20 km od Olsztyna na Warmii ,corocznie odbywają sie tam zawody w skokach oldboyów , dwie kryte ujeżdzalnie ,hotel ,pensjonat oczywiscie małe jeziorko ,lasy i wspaniali ludzie hotel też dla koni .Nie znam cen bo mam tam wstęp free, tylko potem glowa boli.
No niestety nie w nl nie znam tutejszych przepisów wykonywania lotów i to jedyny powód nie latania .
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Dzieki Ark,
Dabrowka zostala zanotowana. My przenosimy sie rozsadnie i planowo do cudownej Silesia Inferior, konkretnie w jeleniogorskie. Zamiast Glocka bierzemy ze soba potomstwo Szarika, ktore na szczescie przestalo juz obsikiwac 4 katy w pokoju dziennym - siusia aktualnie w jednym kacie .
Powodzenia w lataniu. Gdybys mial czas to napisz cos wiecej na temat oplat/podatkow w (magicznej) Polsce. Pozna wiosna przyszlego roku wybieramy sie do Polski, aby kupic dzialke. Pozdrowienia.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Nie mam pojecia, nie wiem co sie jeszcze zdazy.
Nigdy nie mowie nigdy.
Na stan obecny- nie.
Tu doroslam,skonczylam jakas tam edukacje, ugotowalam 1 obiad (nadal nie przepadam za gotowaniem dlatego to przyszlo mi do glowy haha),zrobilam 1x herbate i kawe ,zostalam matka(!) i adopcyjna i biologiczna,
poszlam do pierwszej pracy, mam rodzine i znajomych.
Kocham Pl bo tam nadal mam bliskich a nie pluje sie rzekomo we wlasne gniazdo (gniazdo=dom=bliscy)
Kocham Nl bo tu mam rodzine .Drugie gniazdo ale to chyba dla mnie bardziej do ogarniecia i pojecia.
Nigdy nie ukrywam skad pochodze, nie mam z tego powodu z nikim problemow.
Nie czuje sie obco (a w Pl czasem juz tak )

doroslam moze byc w " " bo nie wiem czy kiedykolwiek to zrobie w calym tego pojeciu
jakie ono by nie bylo
Zgłoś wpis


Bliżej nas