Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Karolina Szkalej MARTA R (5619 niezalogowanych)
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
No tak tu nie chodzi o sam fakt uzywanego bo gleboki wózek akurat miałam uzywany własnie z marktplaats. Ale jakos co do spacerowki ktora sie własnie uzywa okolo 2 lat mam małe obawy .

A myslalam ze moze ktos trafił na sklep poza Prenatalem gdzie mozna kupic wozek , w sklepach online tez nie mam pewnosci jaki towar ... tak jak łozeczko ktore kupilam z systemem dubble lock i ktory okazał sie zepsuty .


No ale cóż moze jeszcze ktos bedzie wiedział na ten temat
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
gowniaro na temat wozkow wiem wystarczajaco duzo jako matka 2 synow i babcia 2 wnoczat.
A co do mojej "ironicznej "odpowiedzi to dalam ci taka odpowiedz jaka mozna bylo dac na takie pytanie/wypowiedzi .Co do pomocy to pomoglam juz wielu osobom w roznych tematach nawet takich o jakich ty jeszcze nie masz pojecia.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Violka Google tzeba umiec uzywac .
Ja w hadze i okolicy znalazlam 48 sklepow z wozkami dla dzieci ( i nie tylko )
No ale moze jak to z glupkami jest "zawsze ma szczescie "hehehehe
Albo wujek google mnie bardzo lubi ?
Zgłoś wpis
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
Jak na matke i babcie to jest "PANI" Bardzo kulturarna jak widac

Właśnie wyszła wiedza z worka skoro ta trudno odpowiedziec na pytanie czy ktos wie


Powodzenia Babciu i Mamo


Ps do swoich pociech tez tak wołasz ?


Widac ze na polskich forach to tylko ludzie potrafia swoje Nie ma jak polaczyna

Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
.........Właśnie wyszła wiedza z worka skoro ta trudno odpowiedziec na pytanie czy ktos wie..........
wiec ci odpowiem prosto . Tak wiem gdzie.
........Ps do swoich pociech tez tak wołasz ?...........
jak byli gowniazami to i mowilam . Teraz nie musze .
A co do kultury to najpierw spójrz w lusterko pudzniej oceniaj innych .
Zgłoś wpis
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
To nie ja sie wykazałam brakiem kultury wiec nie musze patrzec w lustro

Z tego co wiem to forum słuzy miedzy innymi od pomocy, wymienieniem sie dowiadczen , czy porad....


Nie bez powodu pytałam czy ktos wie... Moglby moze doradzic ktory sklep lepszy ... ale nie najlepiej nie odpowiedziec tylko odrazu zjechac z gory na dół ..




Tak na przyszłość .... się pisze później
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Nesia napisał:
Viooletje... chyba nie przeczytałas ... dokładnie mojego postu
Nesia, przeczytałam. Nigdzie nie napisałaś, że googlowałaś.
Trochę niejasno się wyraziłaś i Baileys to wyłapała.
Nie ma o co się kłócić.

Powodzenia w poszukiwaniach.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Najlatwiej kupic w Prenatalu-to sklep dla dzieci i dla kobiet w ciazy,spacerowke rowniez dostaniesz w Blokker i tak jak juz ktos napisal w wielu inych sklepach.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
Silvii a to ciekawe naprawde bo nie sadziłam ze w takim sklepie mozna kupic jak blokker Dzieki za podpowiedz
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
A w Hema, czy blokker? Nie czy to prawda ale slyszalam ze tam tez mozna kupi, a jak nie to moze popatrz w tych specjalnych sklepach dla dzieci. Wiez w Hollandi ciezko jest dostac cos porzadnego za mala cene. Albo moze popatrz w tych tureckich sklepach z meblami moze tam tez cos maja.
Znasz ten sklep Beslist? Tylko ze to jest sklep internetowy tam sa nawet w miare tanie spacerowki.
Slyszalam ze tam maja dobre rzeczy jakosciowo, a wrazie co to zawsze mozerz zwrucic towar. Ja bym zaryzykowala. No wybur nalezy do ciebie.
Powodzenia
Zgłoś wpis


Bliżej nas