Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gdzie Kupić wózek spacerowy dla malucha - Holandia

Czytali temat:
Karolina Szkalej MARTA R (5659 niezalogowanych)
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
Witam,

Czy ktoś orientuje sie czy są w Hadze badz okolicach sklepy z wozkami dzieciecymi, oczywiscie w przystepnych cenach , szukam , szukam i znalesc nie moge Prenatal oczywiscie znam , ale czy sa jeszcze jakies inne i wyborem ?


Pozdrawiam
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
A nie lepiej jak spojrzysz na marktplats? Tam sa uzywane ale duzo z nich sa w bardzo dobrym stanie, i ludzie sprzedaja za male kwoty.
Zgłoś wpis
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
Marcia, wiem wiem , ze na marktplaats.nl sa , jednak wozek spacerowy chciałam bym kupić nowy
...


Widze ze wejść duzo , lecz albo lenistwo albo nie wiedza o takowych sklepach
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Google?...
Zgłoś wpis
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
Viooletje... chyba nie przeczytałas ... dokładnie mojego postu pisałam ze szukałam i szukałam i nie znalazłam , wiekszosc to sklepy online bądź bagatelnie droggie sklepy Bez powodu bym tu postu nie napisałam wiec wujka google zostawmy w spokoju juz
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
W sklepach za drogo , z drugiej reki za .......??? Online sklepy tez zadrogie ? Napisz poprostu szukam dobrej nowej spacerowki za darmo odpowiadajacej moim wymogom .
Moze znajdziesz jelenia co ci zrobi taki "pezent "
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
To rzeczywiscie ciezko cos doradzic wiesz w sklepach tanio nie dostaniesz, uzywane tansze ale ich nie chcesz. Ja osobiscie nie patrzalabym na to ze jest uzywane, bo zawsze mozna trafic na uzywany ktory wyglada jak nowka, a twoje dziecko w nim tylko by siedzialo, zawsze mozesz przeczyscic zeby byc pewnym ze jest czysty, i powiedz mi kochana czy twoje dziecko bedzie w tym wuzku siedziec cale zycie? Rok-2 latka i bedzierz musiala wuzek oddac. A dzieci tyle kasy kosztuja.
Bo wiesz co czlowiek ktory nie musi przeliczac pieniedzy, nie bedzie szukal taniej nowej spacerowki. Tylko kupi nowa z obajetnoscia ile go to kosztuje, a ludzie ktorzy musza kase przeliczac wola kupic uzywana spacerowke w dobrym stanie, bo wiedza ze taka spacerowka to nie jedyny wydadek na dziecko.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Gekke Marcia napisał:
[quote]To rzeczywiscie ciezko cos doradzic wiesz w sklepach tanio nie dostaniesz, uzywane tansze ale ich nie chcesz. Ja osobiscie nie patrzalabym na to ze jest uzywane, bo zawsze mozna trafic na uzywany ktory wyglada jak nowka, a twoje dziecko w nim tylko by siedzialo, zawsze mozesz przeczyscic zeby byc pewnym ze jest czysty, i powiedz mi kochana czy twoje dziecko bedzie w tym wuzku siedziec cale zycie? Rok-2 latka i bedzierz musiala wuzek oddac. A dzieci tyle kasy kosztuja.
Bo wiesz co czlowiek ktory nie musi przeliczac pieniedzy, nie bedzie szukal taniej nowej spacerowki. Tylko kupi nowa z obajetnoscia ile go to kosztuje, a ludzie ktorzy musza kase przeliczac wola kupic uzywana spacerowke w dobrym stanie, bo wiedza ze taka spacerowka to nie jedyny wydadek na dziecko.
Ja mam spacerowke w komurce stoi juz latami, wiec material sie juz ubrudzil ( czerwony kolor)
Jak bys material przeprala bo mi sie nie chce haha to mozesz wziasc za darmo.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Zgłoś wpis
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
Baileys, nie wiem co miała oznaczac Twoja hmm "ironiczna" odpowiedz :]

W kazdym badz razie pytanie było proste ... jesli nie orientujesz sie w tym temacie po co w ogole zabierasz głos ?

Za darmo nic nie ma
A co do sklepow kupujac za 300 euro spacerowke mozna zapewne gdzies tansza kupic, jednakze nie znajac odpowiedzi probujesz cos dziwnego udowodnic


Mimo wszystko pozdrawiam Moze uda CI sie komus pomoc na temat na ktory bedziesz znał odpowiedz
Zgłoś wpis


Bliżej nas