Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Mateusz Janiszewski (5577 niezalogowanych)

()
Początkujacy
dla porównania zerknijcie sobie do mojej galerii
może na moje pazurki nie bedziecie narzekac hehehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja bym sobie takie walnął na paznokciach od stóp.Tylko bym musiał w osłonie buta "S3" dziury powycinać żeby wystawały przed butem.No chyba że dwa numery większe co by tipsy czy jak to zwał się zmieściły,ale za to by tego nikt nie widział.Ale by była pompa.Ja jako mechanik cały ubabrany ale paznokietki od stóp wystylizowane.Normalnie ciacho w firmie bym był jak nic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiecie co,na tym portalu jest jedno wielkie CHAMSTWO !
Każdy na każdego najeżdza jak tylko może a póżniej sie dziwicie ze za granicą Polak unika Polaka szerokim łukiem !
pozdrowienia dla wszystkich wrednych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Brawo Iwo!!! Sluszna uwaga...Ludzie sie nie znaja a wyzywaja sie ,obrzucaja blotem itd....Wiesz,bedac za granica prawie 11 lat,zauwazylam jedna zaleznosc...jak Polak Polakowi nie pomoze,to znaczy,ze nie zaszkodzil....Smutna rzeczywistosc,niestety...
Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A dziiewczynom,ktore zajmuja sie stylizacja paznokci badz innym biznesem,powodzenia zycze
Moze skusilabym sie na delikatne paznokcie sztuczne gdyby to bylo na miejscu -czyli w Amsterdamie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja również sie zgadzam z Iwo ze Polak tu omija polaka szerokim łukiem !

Jak to mówi mój męzczyzna ze Polak Polaka sprzedał by tu za złamanego centa i dlatego pracuje z samymi belgami !
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Na szczescie nie wszyscy jestesmy zli i podli...trzeba selekcjonowac ..A znajdzie sie calkiem fajnych i ciekawych ludzi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Masz racje Izek78 ,ale z tego co widac cieżko na tym poralu pogadac z fajnymi ludzmi.

W szczegulności to dziewczyny są takie wredne a do tego małolaty !
NO cóz na własne życzenie miedzy Polakami jest tak jak jest !
smutne ale prawdziwe...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mam pytanie, czy w każdym temacie będziemy wracać do tego jacy to my Polacy jesteśmy a jacy nie? Wydawało mi się ze to forum o paznokciach, i w tym temacie miała powstać jakaś dyskusja. No ale widocznie nie ma to jak " polak i jego charakter " .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz Aniu,ten temat sam wychodzi....dziewczyna zalozyla forum,komus sie nie spodobaly fotki czy cos tam i polecialy obelgi i wyzwiska,jakies pomowienia....chamskie teksty jednym slowem...nie podoba ci sie?owszem,wyraz swoja opinie w sposob cywilizowany..nie znajac kogos czy nie wiedzac jak wykonuje swoj zawod,nie mozna powiedziec ze na bawisz sie grzyba czy czegos tam jeszcze...krytykowac kazdy potrafi...
Zgłoś wpis


Bliżej nas