Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
81Karola,nie tylko dziewczyny takie sa,facetom tez nic nie brakuje.... nauczylam sie ignorowac jakies chamskie prowokacje...Szkoda slow A jak rozmawiasz z kims ciekawym,to nie wychodza zadne chamskie pyskowki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
trzeba umieć też przyjmować krytykę, A Sama powiedziałaś ze nie wszyscy mamy podobne gusta, jednym jej gust pasi innym nie ,a dziewczyna skoro mówi ze jest profesjonalistko powinna się z tym pogodzić. Może i lukrowana d.. trochę pojechała, ale czy w ramach , być może samoobrony( nie wiem ...)ale czy nie odgryzacie się tak samo, mówić tylko ogólnikowo, stawiając naród polski, polskie dziewczyny, nastolatki na piętnale . Przecież to była tylko jedyna tak kontrowersyjna, negatywna opinia .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Aniu,jak najbardziej masz racje...tylko nauczmy sie wyrazac nasze opinie w sposob cywilizowany.Mysle,ze opnia nawet negatywna ale podana w formie ogladzonej a nie po chamsku,zostalaby przyjeta ...Nie chodzi mi o to zeby nie krytykowac,bo sa rozne gusta i kazdy ma prawo do swojego zdania ...ale jak juz je wyrazasz,zrob to na poziomie..bo to akurat swiadczy o Tobie,a nie o adresacie wypowiedzi...A krytyke jak mowisz tez trzeba umiec przyjmowac...
Nie odgryzam sie tak samo,nie mowie ogolnikowo....Poprostu mieszkajac tyle lat za granica,doswiadczylam na sobie tyle chamstwa ze strony rodakow i oszustw i podkladanych tzw swin,ze naprawde powstal taki stereotyp ... co w cale nie znaczy ze jestesmy wszyscy tacy sami itd,bo rowniez poznalam naprawde fajnych ludzi ...tylko trzeba selekcjonowac znajomosci...nie tylko wsrod Polakow,w przypadku innych narodowosci tez....Tylko bedac za granica bardziej liczymy na trzymanie sie razem,na jakos wspolprace itd.bo przeciez nie jestemy u siebie...Inne narody jakos umieja sie zorganizowac i w ogole,Polacy tego nie potrafia....Ubolewam nad tym...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
selekcie stosuje nie tylko w społeczeństwie polskim, jeżeli chce kogoś poznać, zaprzyjaźnić się z kimś, sprawdzam go według moich kryteriów, niezależnie od tego czy to będzie polak , belg czy chińczyk itd. Mam ograniczone zaufanie nie tylko za kierownica ale w życiu- ogólnie, Jestem tego świadoma ze jednak często są to ludzie o dosyć wyniosłym sposobie bycia, i wyrażania się. Ja jednak staram się być skupiona na własnym, prywatnym świecie, nie zwracając wielkiej uwagi na to, co o mnie mówią inni. Innym radzę to samo, a i jeszcze jedna uwaga , sami traktujmy się za osoby jeśli nie doskonałe, to chociaż nieprzeciętne, to pomaga przezwyciężać każdą krytykę , chamską też
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hmm....z selekcja jak najbardziej racja Nie przejmuje sie tym co ludzie mowia o mnie,bo po to maja jezyki i zawsze beda mowic niezaleznie od tego co zrobie a czego nie itd.A chyba naleze do ginacego gatunku nie tolerujacych chamstwa,to jakis rodzaj alergii...
Chamska krytyke poprostu ignoruje....po co znizac sie do tak niskiego poziomu??
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A myslalem ze tu o paznokietkach kobietki pisza a tu prosze..znane tematy z innych forumZeby nie bylo tak smutno jak zawsze to napisze ze kocham POLAKÓW a szczegolnie kobietki Wiec wysylam buziaczki dla wszystkich pań I nie prawda co piszecie o Polakach sa tacy(czyli chamscy itd.) i tacy(czyli zajebisci na ktorych mozna liczyc) zalezy jak kto zostal wychowany I jeszcze raz duzo,duzo..Milego wieczorka!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Oczywiscie Blondyn,ze sa tacy i tacy...Nigdy nie twierdzilam,ze sa tylko chamscy itd...Jest czlowiek i czlowiekJa tylko mam jakas dziwna alergie na chamstwo....Pozdrawiam
Zgłoś wpis
9 Postów
Kaśka Polak
(Kasiek)
Początkujacy
Ja uważam że 81KaRola na pewno robi bardzo dobrze paznokcie, tylko zdjęcia jej nie wyszły
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
widzicie ,a jednak są jakieś pozytywy ( i o polakach i o paznokietkach)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie twierdzilam ze ich nie ma...Cale szczescie ,ze sa
Pozdrowionka
Zgłoś wpis


Bliżej nas