Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
ebetka74@gmail.com Jakub Zaweracz Elzbieta Olszewska Krzemien pawelek33 Tomasz Bialkowski Ela1 Maj (11464 niezalogowanych)
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Blondyn napisał:
Kolek o co chodzi??Nabrali kredytow i pouciekali do Polski o to chodzi...
Nareszcie ktos, kto rozumie o czym pisze. Czasem czuje sie jakbym byla jakas inna :<
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
No tak Kolorowy ma zawsze dobre pomysły, komentarze, podsumowania, wyjaśnienia... poprostu jest coooool Jakby nie on, połowa wątków by się w połowie zatrzymała

a teraz tak na poważnie.... ponabierali kredytów i pouciekali... qrde tylko polacy tak robią??
To naprawdę duże te sumy były że aż do Polski uciekli... ja bym wybrała jakieś cieplejsze kraje

Moim zdanie to winna banków, i ich współpracy międzynarodowej. No ale spójrzmy na Usa... tam więcej ponabierali
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Wina bankow? A jakie widzisz rozwiazanie, szczegolnie w UE gdzie kazdy moze wybierac dziennie inny kraj?
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
np. lepsza komunikacja między bankami (ale to utopia ) ... :/ pomyślę nad tym... prostym rozwiązaniem byłaby kontrola danych personalnych, moze wczepienie jakiegoś chipu lub lepsza technologia szybko analizująca DNA hmmm.... ale to byłoby sprzeczne z podstawowymi prawami człowieka z uwzglednieniem prywatności....

Dobre pytanie sus.... spróbuj coś też wymysleć
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Agus Sus Pozdrowionka dla wszystkich
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Blondyn, umowimy sie ?

bio, ciezko ku*rwa, pewnie dlatego jeszcze nie ma takiego zlotego sposobu ;]
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Bojuuu Sus ale Ja taki wstydliwy Przyszedl facet do lekarza a lekarz tez baba i jakos tak cos tam dalej nie pamietam...ale macie sie z tego kawalu smiac hahahhaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ha ha ha dobre dobre Blondyn pozdrawiam
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
ha ha ha zajarzyłam ha ha ha qrde mój zapłon działa z 1,5 godzinnym opóźnieniem ha ha ha DOBRE
chyba się zaraz popłaczę he he ha ha hi hi

dawaj, jeszcze jeden!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Kiedys tam,ktoregos tam,o ktorejs tam,cos tam napisze jakis dowcip...
Zgłoś wpis


Bliżej nas