Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Miejscowość Best - Holandia

Czytali temat:
ebetka74@gmail.com Jakub Zaweracz Elzbieta Olszewska Krzemien pawelek33 Tomasz Bialkowski Ela1 Maj (11418 niezalogowanych)
11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
Witam,
Otrzymałem propozycję wyjazdu do Holandii do pracy w miejscowości Best. Możecie mi coś bliżej o niej powiedzieć. Ile kosztuje wynajem kwatery, czy mieszkania szukać w Best czy gdzieś w pobliżu, itp. Z góry wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
wynajem pewnie tyle co wszedzie- od 300 euro, pokoj lub male mieszkanie "z gminy", wzwyz.
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
na małe mieszkanie z gminy będzie czekać a czekać... okolice eindhoven są raczej drogie, ale zdarzaja się tanie mieszkania do wynajęcia. np takie :

www.macom.nu/ zakładka huur ( ale będzie trudniej bo nie pracujesz jeszcze w nl )
Zgłoś wpis
11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
Dzięki Sus,
Czy możesz polecić jakieś dzielnice (lub jakieś odradzić) gdzie mam się rozglądać za mieszkaniem ?
Zgłoś wpis
11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
Biohazard: mam nadzieję, że w tym pomoże mi mój przyszły pracodawca Na razie kazali mi się zastanowić za ilę się zgoodzę pracować w Holandii i dlatego próbuję sobie to skalkulować.
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
to postaraj sie aby znaleźli ci mieszkanie do 647,53 euro wtedy możesz ubiegać się o dodatek jakby co....
co do porady o dzielnice, to nie mam zielonego pojęcia... ale w twoim wypadku to eindhoven noord, best, oirschot lub bardziej na son ( po drodze jest ikea )
Zgłoś wpis
11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
Dzięki, będę wiedział gdzie sobie wyrko kupić
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
bio, niekoniecznie. Czasem w malutkich gminach na mieszkanie nie czeka sie dlugo- czasem juz po paru miesiacach od rejestracji mozna sie wprowadzic. Nie wiem dokladnie jak to jest w okolicach Eindhoven ale przeciez mozna sprobowac... Ale i tak prawda jest, ze zaczac trzeba bedzie od huurwoning.
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
A ja tylko ostrzegam , jeśli pracodawca nie zapewni Ci pracy na dłuższy okres to nie ma co się pchać w wynajem mieszkania, na początek pokój wystarczy(by zobaczyć jak naprawdę będzie w pracy) Holendrzy to złotouści bajkopisarze i nie raz się już o tym przekonałem, nie ma co się rzucać na własne M bo może się zdarzyć iż wrócisz do domu z płaczem i jeszcze rachunkami do płacenia.
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Holendrzy to złotouści bajkopisarze Za to Polacy zawsze szczerzy i godni zaufania hm... ;] Szczegolnie banki holenderskie duzo Ci na ten temat powiedza. Belke w cudzym oku dostrzezesz, a drzazgi we wlasnym nie widzisz.
Zgłoś wpis


Bliżej nas