Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Dzień dobry RODACY!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
Dzień dobry RODACY!

6ść wiedzminko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
doktor napisał:
Viooltje napisał:
doktor napisał:
MNICH79 napisał:
wlasnie na takim forum jak tu mozna poznac jacy sa polacyza granica

mnichu dowiedziałbyś się więcej z wypowiedzi którą wykasowano-nierozumiem jak taka laska może tak szczekać bezsensownie....


Nie bede przepraszac, ze sie wtracam, w sumie to forum publiczne...
To, ze Melasia plecie, Hacitta pieprzy jak potluczona, nie jest powodem aby prac prywatne brudy wlasnie na tym forum.
Czytalam Twoja wypowiedz zanim zostala wykasowana...

To zniesmacza

Troche sie zagalopowaliscie. Czy naprawde nie mozna zwyczajnie podyskutowac?... Pliiizzz?...


Viooltje ()

ja przesadziłem???? słuchaj nie wiesz nawet o co chodzi ,ja tutaj nikogo nie atakuje ....ale sprowokowany też potrafie uszczypnąć...a w sumie napisałem całą prawde.....
z tego co zauwazylam nie tylko jeden post zostal usuniety przez moderatora pffff genialne wiec sie nie dziwie ze ludzie nie wiedza o co chodzi
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Dzien dobry, Wiedzmucho!

melanii napisał:
doktor napisał:
Viooltje napisał:
doktor napisał:
MNICH79 napisał:
wlasnie na takim forum jak tu mozna poznac jacy sa polacyza granica

mnichu dowiedziałbyś się więcej z wypowiedzi którą wykasowano-nierozumiem jak taka laska może tak szczekać bezsensownie....


Nie bede przepraszac, ze sie wtracam, w sumie to forum publiczne...
To, ze Melasia plecie, Hacitta pieprzy jak potluczona, nie jest powodem aby prac prywatne brudy wlasnie na tym forum.
Czytalam Twoja wypowiedz zanim zostala wykasowana...

To zniesmacza

Troche sie zagalopowaliscie. Czy naprawde nie mozna zwyczajnie podyskutowac?... Pliiizzz?...


Viooltje ()

ja przesadziłem???? słuchaj nie wiesz nawet o co chodzi ,ja tutaj nikogo nie atakuje ....ale sprowokowany też potrafie uszczypnąć...a w sumie napisałem całą prawde.....
z tego co zauwazylam nie tylko jeden post zostal usuniety przez moderatora pffff genialne wiec sie nie dziwie ze ludzie nie wiedza o co chodzi


Czytaj wyzej, Melasia. Powtarzam: przeczytalam. O co chodzi - nietrudno odgadnac, zreszta Doktor opisal cala sprawe.
I nie chodzi mi o ocene Hacitty, tylko o to, ze nie wyciaga sie spraw prywatnych na publicznym forum.
Bo to niesmaczne.

Kiedys jakis Justborn oplul tu Carle. Skomentowalam jedynie, ze to ohydny temat.

A powracajac do tematu - Polacy za granica sa tacy sami, jak w Polsce. I tak samo jak w Polsce utrzymuje kontakt tylko z tymi, ktorzy pasuja do mojego prywatnego dekalogu.
M.in. - nie rzyga sie na innych, nie zawisci, nie podp..dala, itp.Ale to moj prywatny dekalog.

Pozdrawiam wsistkich!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
i w tej kwesti sie z Toba zgadzam 100%....pozdrawiam ...Viooltje
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Keeey, Doktore!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
"polacy za granica" jak to dumnie brzmi....a klotliwi jestesmy tak samo jak w kraju. pozdrawiam rodakow, mam nadzieje ,ze nie "zjedziecie" mnie ostro za to co napisalem powyzej.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
BIALO- CZERWONI forum publiczne wiec kazdy moze pisac to co chce moga byc nawet glupoty PAROWKOWYM SKRYTOZERCA MOWIMY STANOWCZE NIE
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
nie bardzo jesteśmy tacy sami jak polacy w kraju ,a to dlatego że ludzie decydyjący sie na pracę lub zamieszkanie poza graranicą swego państwa maja specyficzne cechy,między innymi zdolności przystosowywania sie do nowych warunków,odwagę . I o ile kobietom łatwiej znaleźć sie w nowym społeczeństwie ,często wyjeżdżaja z kraju z obcokrajowcem to facet musi swoja pozycję w środowisku wypracować .
wiec doceńcie nas panie
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
e tam ark,jest wiele kobiet(ja np.) które przyjeżdżają tu za praca,nie za mężem.
Myślę tez ze facetowi jest łatwiej znaleźć prace
Zgłoś wpis


Bliżej nas