Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polacy za granica - Holandia


()
Początkujacy
witam wszystkim ost zaczelam myslec o tym jakim jestesmy narodem poza granicami wlasnego kraju .... spotkalm tu juz wielu polakow ale prawda jest taka ze kazdy pod soba tutaj dolki kopie. przykro stwierdzic ale pieniadz w tych czasch rzadzi ludzmi i tak naprawde ciezko znalesc tu kogos kogo mozna nazwac przyjacielem. Liczy sie tylko zysk oraz kwestia kto jak jest ustawiony ..smutne
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
TAKIE JEST ZYCIE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
TAKIE JEST ZYCIE niekocznie my sami doprowadzilsmy do tego ze jest tak a nie inaczej.Wiekszosc robi z siebie oryginalnych palantow a polki sa tak latwe ze wejda kazdemu brudasowi do lozka chore!!
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
melanii napisał:
MNICH79 napisał:
TAKIE JEST ZYCIE niekocznie my sami doprowadzilsmy do tego ze jest tak a nie inaczej.Wiekszosc robi z siebie oryginalnych palantow a polki sa tak latwe ze wejda kazdemu brudasowi do lozka chore!!

radze zastanowić się zanim coś powiesz
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MYSLE ZE WSZYSTKICH WRZUCASZ DO JEDNEGO WORKA A TO NIE PRAWDA POLACY SA ROZNI TAK SAMO JAK BELGOWIE CZY HOLENDRZY MASZ RACJE SA POLKI KTORE SYPIAJA Z ARABAMI ALE SA TAKIE CO NIE SYPIAJA SA POLACY KTORZY PIJA I ZYGAJA NA ULICACH SA TACY CO TEGO NIE ROBIA A CO DO SYPIANIA Z BRUDASAMI Z NIMI SYPIAJA BELGIJKI HOLENDERKI FRACUSKI KAZDY SYPIA Z KIM LUBI A ZE POZNIEJ ARABOWIE MAJA TAKIE KOBIETY ZA QURWY TO JUZ INNA SPRAWA KAZDY ODPOWIADA ZA SIEBIE
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
JA OSOBISCIE NIE SPALEM Z BRUDASEM
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
melanii napisał:
MNICH79 napisał:
TAKIE JEST ZYCIE niekocznie my sami doprowadzilsmy do tego ze jest tak a nie inaczej.Wiekszosc robi z siebie oryginalnych palantow a polki sa tak latwe ze wejda kazdemu brudasowi do lozka chore!!

radze zastanowić się zanim coś powiesz
ale tak jest pracowalm z dziewczynami ktore zadawaly sie z turasmi potem wileki placz dziewczyny jezyka nie znaly ale wielkie panie uuu jestem z obcokrajowcem nie mijal nawet miesiac i co ??? zal do samej siebie polki same sobie opinie wyrobily nie mowie ze wszystkie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
melanii napisał:
MNICH79 napisał:
TAKIE JEST ZYCIE niekocznie my sami doprowadzilsmy do tego ze jest tak a nie inaczej.Wiekszosc robi z siebie oryginalnych palantow a polki sa tak latwe ze wejda kazdemu brudasowi do lozka chore!!


kto jes łatwy to jest łatwy pfffff ugryź sie w język Polko........
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
WIEC MASZ SPOSOBNAC TO ZMIENIC
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
melanii napisał:
wiedźma napisał:
melanii napisał:
MNICH79 napisał:
TAKIE JEST ZYCIE niekocznie my sami doprowadzilsmy do tego ze jest tak a nie inaczej.Wiekszosc robi z siebie oryginalnych palantow a polki sa tak latwe ze wejda kazdemu brudasowi do lozka chore!!

radze zastanowić się zanim coś powiesz
ale tak jest pracowalm z dziewczynami ktore zadawaly sie z turasmi potem wileki placz dziewczyny jezyka nie znaly ale wielkie panie uuu jestem z obcokrajowcem nie mijal nawet miesiac i co ??? zal do samej siebie polki same sobie opinie wyrobily nie mowie ze wszystkie
chce dodac ze nie osadzam tu wszytkich zreszta nie mi sadzic.... mowie to co mysle i co mnie boli od dawna...sa tez tacy ktorym nie mozna nic zarzucic...pyt tylko czemu to jest mniejszosc..?/
Zgłoś wpis


Bliżej nas