Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
hacitta napisał:
melanii napisał:
MNICH79 napisał:
TAKIE JEST ZYCIE niekocznie my sami doprowadzilsmy do tego ze jest tak a nie inaczej.Wiekszosc robi z siebie oryginalnych palantow a polki sa tak latwe ze wejda kazdemu brudasowi do lozka chore!!


kto jes łatwy to jest łatwy pfffff ugryź sie w język Polko........


Co Cie tak zbulwersowało concitto w tej wypowiedzi co???? malanii napisała prawde -sprzeciwiasz sie ??a mam Ci coś tutaj na forum wygarnąć??juz pisałem sporo wiem ,więc nie graj cnotki nie wydymki-(Polko) jest Polką a Ty kim Holenderką??

melanii a Ty następnym razem nie polenizuj z kimś kto nie jest tego wart
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
A JA ADAL TWIERDZE PAROWKOWYM SKRYTOZERCA MOWIMY STANOWCZE NIE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fuck-dlaczego wykasowano mój wpis??? bo sie concitka poskarzyła?? nie było tam wulgaryzmów,w przeciwieństwie do jej wypowiedzi,starałem sie powstrzymać chamski język......concitta -widać confidente nie jest Ci obcym zagadnieniem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
doktor napisał:
Fuck-dlaczego wykasowano mój wpis??? bo sie concitka poskarzyła?? nie było tam wulgaryzmów,w przeciwieństwie do jej wypowiedzi,starałem sie powstrzymać chamski język......concitta -widać confidente nie jest Ci obcym zagadnieniem bo tej panience prawda w oczy kole woli obsmarowywac niz sluchac o sobie
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
wlasnie na takim forum jak tu mozna poznac jacy sa polacyza granica
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
wlasnie na takim forum jak tu mozna poznac jacy sa polacyza granica

mnichu dowiedziałbyś się więcej z wypowiedzi którą wykasowano-nierozumiem jak taka laska może tak szczekać bezsensownie....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
wlasnie na takim forum jak tu mozna poznac jacy sa polacyza granica a wlasnie mialam napisac to samo
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
ciagle ma nadzieje ze kiedys to sie zmieni i polak bedzie bratem dla innego polaka ale chyba to utopia
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
MNICH79 napisał:
wlasnie na takim forum jak tu mozna poznac jacy sa polacyza granica



Mi tez nie wierzyli (a propo wesniejszej wypowiedzi), hehe
Zgłoś wpis


Bliżej nas