Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
WitamMysle ze dziewczyna sciagajaca te zdjecie nawet nie zdawala sobie sprawy ze robi cos wbrew prawu..Moze po ludzku wystraczylo by z nia panie fotografie hmm....pogadac/napisac??Pewnie wszystko by zostalo wyjasnione miedzy wami i bez takiego wielkiego heloooooooTo tak na moje IQA po drugie tak ogolnie to nie rozumiem wstawiania takich zdjec(chodzi Mi o te Miss czy inne modelki) na tym portalu..moze Mi pan wyjasni bo lubie wiedziec pozdrawiam i buziaczki

zgodze sie z kolega.
co pan fotograf chce osiagnac? czemu zamieszcza swoje prace na tym portalu?

mam ta przyjemnosc i zaszczyt czasem przebywac i pracowac w towarzystwie fotografow i cos takiego jak uzywanie takiego portalu w celach zawodowych to troszke nie powazna kwestja u powaznych fotografow.

moje IQ z pewnoscia nie jest porownywalne z najmadrzejszymi na tym forum ale jestem ciekawa jakim cudem mozna zlapac winna ? przeciesz tu wszyscy wirtualni czy moze wstawila swoje dane personalne na tym portalu?

kto mi to wytlumaczy? czy jest mozliwe dojscie do tej biednej nieswiadomej ofiary? jej nie ma nawet na tym forum?
O CO TU CHODZI????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
Zawsze chcialem zostac czechoslowacka albo jugoslowianska miss, dzieki temu portalowi i panu Leonowi zapewne bedzie to mozliwe,,,czy moglbym poznac ceny?

zycze powodzenia
moim zdaniem nie bedziesz musial placic, wystarczy zebys pozowal w bieliznie albo nago wtedy z pewnoscia bedzie za darmo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BLONDYNKA napisał:
moje IQ z pewnoscia nie jest porownywalne z najmadrzejszymi na tym forum ale jestem ciekawa jakim cudem mozna zlapac winna ? przeciesz tu wszyscy wirtualni czy moze wstawila swoje dane personalne na tym portalu?

kto mi to wytlumaczy? czy jest mozliwe dojscie do tej biednej nieswiadomej ofiary? jej nie ma nawet na tym forum?
O CO TU CHODZI????


Wystarczy nam adres IP.

Mozna zalatwic tak:
- koperta dla moderatora
- w celu marketingowym (np. zlokalizowac target .. itp)

dalej to tylko formalnosc 'lokalizacja adresu IP'.

ehm jak tej Pani x tu niema to za ... facet zaczyna ten watek relnicht?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
A po drugie tak ogolnie to nie rozumiem wstawiania takich zdjec(chodzi Mi o te Miss czy inne modelki) na tym portalu..moze Mi pan wyjasni bo lubie wiedziec pozdrawiam i buziaczki

Blondynie dobre pytanie Moze Leon lubi towarzystwo mezczyzn ? raczej plec meska odwiedza jego profil z 'ciekawostki' a tu Boink to zadna lejdi ani next top modelka tylko Leon ..
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Adamm napisał:
Zawsze chcialem zostac czechoslowacka albo jugoslowianska miss, dzieki temu portalowi i panu Leonowi zapewne bedzie to mozliwe,,,czy moglbym poznac ceny?


Drogi Adammie popieram w pelni twa kandydature wysle na ciebie smsa, wystartuj od razu w Miss World.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
WitkaAdamm wszystko jest mozliwe nawet to ze stolica Czechoslowacji jest zapewne Pragobratyslawa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh napisał:
BLONDYNKA napisał:
moje IQ z pewnoscia nie jest porownywalne z najmadrzejszymi na tym forum ale jestem ciekawa jakim cudem mozna zlapac winna ? przeciesz tu wszyscy wirtualni czy moze wstawila swoje dane personalne na tym portalu?

kto mi to wytlumaczy? czy jest mozliwe dojscie do tej biednej nieswiadomej ofiary? jej nie ma nawet na tym forum?
O CO TU CHODZI????


Wystarczy nam adres IP.

Mozna zalatwic tak:
- koperta dla moderatora
- w celu marketingowym (np. zlokalizowac target .. itp)

dalej to tylko formalnosc 'lokalizacja adresu IP'.

ehm jak tej Pani x tu niema to za ... facet zaczyna ten watek relnicht?


mam nadzieje ze nie robisz sobie zartow ze mnie
nic nie rozumiem z twojego tekstu polski znam slabo ale staram sie jak moge.
widocznie to o czym piszesz to nie swiat dla blondynki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BLONDYNKA napisał:
mam nadzieje ze nie robisz sobie zartow ze mnie
nic nie rozumiem z twojego tekstu polski znam slabo ale staram sie jak moge.
widocznie to o czym piszesz to nie swiat dla blondynki


dzien, final UEFA (pikla nozna) robi swoje .. Zaponialem dopisac ..:

tzn. rejestrujac sie np. na MojN "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych: Akceptacja Regulaminu serwisu"

a kazdy krasnoludek w sieci ma unikalny en.wikipedia.org/wiki/IP_address

Hollá senorita!
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
a tak normalnie to każdy komputer ma swój numer ID i w sumie po tym numerze można zidentyfikować osobę bo portale zapisują ten numer stąd uproszczenia w logowaniu i przy rejestracji konta podawałaś adres poczty , można gdybać że kawiarenka internetowa ,ale to dalej jest sprawa kradzieży taczki piachu
była taka sprawa powoływano biegłych 2 lata czy 4 lata, nie pamiętam, rozpraw i odwołań, po czym koszta sądowe kilkanaście tysięcy ,ale sąd zwolnił sprawcę z kosztów sądowych bu gość nie miał pieniędzy i nawet taczki nie zarekwirowano
Leon powinien, na swoich pracach, dodawać znak wodny .
Zgłoś wpis


Bliżej nas