Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

KRADZIEŻ PLIKÓW ZDJĘCIOWYCH Z INTERNETU - Holandia


()
Początkujacy
W dniu 07.05.2010 "Daria p" dokonała kradzieży mego pliku zdjęciowego z mojej galerii podszywając się pod Miss World 2006 Tatanę Kucharową z Czechosłowacji. Jestem autorem tego pliku jako fotoreporter i za ten czyn bardzo drogo zapłaci mi jak również dla Miss World. W następnym tygodniu zostanie złożone zawiadomienie do prokuratury jak również złożony pozew o zapłatę mi jak również Miss World. Niestety sumy bardo wysokie, przestrzegam wszystkich nie posługujcie się czudzymi plikami zdjęciowymi bez zgody ich autorów i osób będących na zdjęciach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
....uprzejmnie donosze, ze......myslalem , ze te czasy juz dawno minely......nie pozostaje nam juz nic innego jak ukamieniowac lub publicznie spalic na stosie nikczemnice, ktora to zapragnela przez moment byc miss z Czechoslowacji jak pisze autor donosu...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a gdzie jest taki kraj jak Czechosłowacja???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Photopress napisał:
W dniu 07.05.2010 "Daria p" dokonała kradzieży mego pliku zdjęciowego z mojej galerii podszywając się pod Miss World 2006 Tatanę Kucharową z Czechosłowacji. Jestem autorem tego pliku jako fotoreporter i za ten czyn bardzo drogo zapłaci mi jak również dla Miss World. W następnym tygodniu zostanie złożone zawiadomienie do prokuratury jak również złożony pozew o zapłatę mi jak również Miss World. Niestety sumy bardo wysokie, przestrzegam wszystkich nie posługujcie się czudzymi plikami zdjęciowymi bez zgody ich autorów i osób będących na zdjęciach

Czy twoj profil na MN jest oficjalnym profilem Photopress ? Sa przeciez portale branzowe. Co sie dziwisz czlowieku.
Widze ze twoj profil na MN traktujesz jako srodek promocyjny do swojej pracy, ale nie rozumiem czemu nie zalatwisz
sobie tej sprawy z ta laska prywatnie, poniewaz przynajmniej mnie niewiele interesuje czy ktos ci ukradl fotki i ile
musi ci za to zaplacic. To portal spolecznosciowy wiec wyluzuj bo jest weekend i kogo interesuja prokuratury
i twoje "kwasy" z jakas Daria P ktora nawet nie udziela sie na tym forum To dobre w piaskownicy. "Mamo Daria
P zapieprzyla mi wiaderko i obsypala mnie piaskiem"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Oj NIELADNIE p.Dario.Radze wyjechac i zaszyc sie gdzies na pustkowiu,az sprawa ucichnie.I prosze tego wiecej nie robic.Pani Dario bedziemy w kontakcie>Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja rozumiem ze Daria P po kradziezy ow plikow sprzedala je za grube miliony i teraz
wygrzewa sie gdzies w Meksyku lub Argentynie. Jak by nie bylo taka kradziez stulecia
nie trafia sie codziennie Daria lepiej trzymaj kase gdzies na Kajmanach bo mozesz
byc scigana miedzynarodowym listem gonczym. Powazna sprawa cholerka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak banalnego oskarzenia jeszcze nie widzialem. Za kogo Pan sie ma? Nastepny wanna gwiazdor (Kowalski) szuka sensacji ..

Miss Dadria! Najlepsza obrona jest atak, niech Pani pozwie Pana o 'smaad'.

"Zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu karnego: "kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Daria lepiej trzymaj kase gdzies na Kajmanach bo mozesz
byc scigana miedzynarodowym listem gonczym. Powazna spraw cholerka


Marek! Jan Kees de Jager ostatnio cos flirtuje z Kajmanami.

Wystarczy anglia-cypr route www.hjc.nl/
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Szkoda ze Rutkowski siedzi bo bym go polecil naszemu fotografowi

MGH nie slyszalem ze Haags Juristen College ma takie problemy ale potwierdza to
tylko moje wczesniejsze spostrzezenia ze w Holandii Belastingdienst budzi wiekszy
strach niz Policja
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Oooo cholera jasna!!!Dozywocie dla niej!!! Ejjjjjjj i jeszcze czegos nie czaje 2006 i Czechoslowacja??Hmm..no ale ok Pozdrowka!!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas