Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Miłej Pani Basi z turnusu III-go, w imieniu wszystkich rodaków za granicą - dziękuję serdecznie.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Wiedzma ty chamko , nie chce juz sie z toba znac . To koniec naszej znajomosci za granica .
p.s.
To kiedy jedziemy do PL bo tam sie odchamimy ?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Naszej Wiedźmie "Wiedźmie" wyjaśniam, że Baileys zwykła mnie nazywać "Wiedźmą". Pewnie tyż zasłużyłam albo siostry szuka (ale Wiedźm w jednym zdaniu! )

Dobra, Pani Baileys, odkolegowujemy się. Bo to jakoś nie wypada?... Odchamiać czas się zacząć!

No nie, nie mogę, muszę:

Baśka, nie wiem dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiona do wszystkich, tudzież wszystkiego co polskie, pewnie masz jakieś powody.
Jedno proste pytanie: - dlaczego generalizujesz?

Ot, tyle.

Dziękuję.
Za odpowiedź.
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Ojjjj kochaniutkie się odezwały wszystko wiedzące Baileys i Viooltje ale wy jesteście głodne sensacji i by tylko kogoś zaczepić ;P Biedne kobitki z nudnym życiem prywatnym ehhh jakie to smutne;( spokojnie kochane ważne że wy jesteście przyjaciółkami Proszę was teraz mi tu nie piszcie czasem że my Rodacy zagranicą tak się kochamy ...Dobrze wiecie że każdy kto jest czy był zagranicą i pracował właśnie z Polakami komentuje to tak jak ja więc nie piszcie głupot chodż w takim temacie ...Niczego nie generalizuje po prostu tak uważam Pozdrowionka przyjaciółki
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Basieńko Złotousta! I Wszystkowiedząca.

Cuś Ci ta szklana kula pierdoły opowiada o moim prywatnym życiu, tudzież o życiu Baileys.
Proponuję zrzutkę na nową.
Kulę, rzecz jasna. Specjalnie dla Ciebie!
Ja tam się nawet dołożę.

Miłe, prawda?
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Dobry tekst Viooltje
Normalnie mnie zagięłaś ehhh Ty to potrafisz;P
Pozdrawiam !
Zgłoś wpis
6 Postów
Kacper Karpowski
(kacperkarpowskiii)
Początkujacy
uśmiech wszyscy i trochę luzu...
każdemu się przyda popatrzenie na problem z innej perpektywy... a w wolnym czasie polecam również zapoznanie się z ciekawymi rozwiązaniami na temat:[SPAM] - bardzo ciekawe i pożyteczne rzeczy
Zgłoś wpis


Bliżej nas