Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czy tak można? Praca - Holandia

5 Postów
Patryk Piekarski
(patrykk1)
Początkujacy
Witam.
Pisze na tym forum,bo kompletnie się nie znam.
Za kilka dni jadę do Holandii poprzez firmę Axidus.
Na google mnóstwo fatalnych opinii o tym biurze..
No ,ale coż gdy nie zaryzykuje to się nie dowiem.
I o to moje pytanie :
Czy jeżeli pojadę do Rotterdamu i faktycznie praca będzie 2x w tygodniu , będą fatalne warunki mieszkaniowe to co robić. ;(?
Do tej pracy jadę z bratem więc zawsze razem lepiej ,raźniej.
Mam taki plan,że jak będzie tam fatalnie to będziemy dzwonić do Polskich biur o pracę.
Niestety nie mam żadnych znajomości w NL i bardzo nie wiem co robić.
Proszę naprawdę o pomoc.
Ja chce jechać do pracy pracować a nie siedzieć na domku czy w Hotelu i sie opierala***.

Czy jest taka możliwość ze inne biuro może mnie przejąć?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jest taka możliwość.
Tylko nie podpisuj umowy, jeśli jej nie rozumiesz, bądź - jeśli jest po polsku - nie przeczytałeś do końca.
Tubylczych uitzendbureaus jest tutaj wdzyt.

Tylko wtedy najczęściej musisz postarać się o własne lokum, choć też niekoniecznie.

Powodzenia!
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Spoko, znajdziesz pomoc...
co nie Ciotka?
Zgłoś wpis
5 Postów
Patryk Piekarski
(patrykk1)
Początkujacy
Hmm wszystko już rozumiem.
Tylko jedno... W ciągu kilku dni na pewno nie znajdę pracy.
Macie Państwo może jakieś firmy, biura ,które prowadzą rekrutację osób młodych do pracy ( chodzi mi o sprawdzone )
Albo jakieś namiary.
Dziękuje jeszcze raz za pomoc
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Zycze z gory powodzenia kwestia jaka jest twoja lokacja? i odradzam takie posredniaki jak T&S worksupport czy mupol, moze sproboj w otto oni przyjmuja na potege ostatnio ale nie wiem nic o warunkach u nich
Zgłoś wpis
5 Postów
Patryk Piekarski
(patrykk1)
Początkujacy
Kurde w Otto trzeba znać dobrze język a jak pisałem ostatnio z nimi to kazali znać bardzo dobrze.
Obecnie za kilka dni jadę do Rotterdamu dokładnie MAASDIJK..
Każda firma zła
To ja juz nie wiem co tu się dzieje hehe :]
No bo pojadę przez Axidus ,a jak pracy nie będzie to nie chce wracać do Pl z długami : <
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Strefa9 napisał:
Spoko, znajdziesz pomoc...
co nie Ciotka?


Si!

Fighter, może warto wrócić do starego tematu i dzielić się z innymi doświadczeniami z różnych firm? Jak myślisz?

Patryk, mam nadzieję, że fatalne opinie nt. firmy okażą się przesadzone. Jak nie - daj głos na forum. Pokombinujemy.
Zgłoś wpis
5 Postów
Patryk Piekarski
(patrykk1)
Początkujacy
Ok. Dam na pewno krótką recenzję jak tam jest.
Dziękuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam )
Zgłoś wpis
5 Postów
Patryk Piekarski
(patrykk1)
Początkujacy
Moje obawy sprawdziły się tylko w połowie.
Cóż przed wyjazdem firma " Axidus " anulowała wyjazd do Holandii.
Dzwoniąc do nich pytam " czemu" z powodów ( wymyślali Bóg wie co ).
Ja już spakowany, czekam na fona od przewoźnika a oni mi tu takie rzeczy mówią.
Na szczęście pojechałem do innego biura do Exotic Green i w szybkim czasie mam wyjazd.



- Co do biura Axidus :

Jeżeli są odwołane wyjazdy do Holandii to chociaż by mogli zadzwonić i powiedzieć ,że nie jadę ,a te gnoo** ,zero kontaktu , samemu wszystko trzeba latawic, dzwonić.

I jeszcze jedna ważna wiadomość bo to się przyda bo może np ktoś z waszych znajomych będzie miał szansę ,aby pojechać przez biuro Axidus.
-LUDZIE którzy tam pracują dodaja pozytywne komentarze na stronie gowork a negatywne usuwają.


Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Jeśli znasz język możesz śmiało iść do uizenbiura i zapytać o pracę firmy często gęsto przyjmujące młodych ludzi typu wiekówka to Randstad , Tempo team, Covebo , Otto itp. zależy jaka praca i oczywiście jaka część Holandii .Życzę Ci powodzenia i szczerze jak najmniej Polskich znajomych , ponieważ zagranicą nasi rodacy to chamstwo.Pozdrowionka !!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas