Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (27349 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Dobre karaoke nie jest złe...Apropos-Koleżanka z góry ,reflektuje może na edukacyjny ,kulturalny wyjazd do Paryża??
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
doktor napisał:
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
doktor a co miałeś na myśli jeśli chodzi o drugie auto, myślałeś o sobie i swoim aucie ?

No tak ...mam t5kę osobową,jakby co to spoko jestem w stanie też zabrac 8 osób

zapomnieliście ze jeszcze w bagażniku dwie osoby się zmieszczą
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
doktor napisał:
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
doktor a co miałeś na myśli jeśli chodzi o drugie auto, myślałeś o sobie i swoim aucie ?

No tak ...mam t5kę osobową,jakby co to spoko jestem w stanie też zabrac 8 osób

zapomnieliście ze jeszcze w bagażniku dwie osoby się zmieszczą


Oj chyba więcej
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
a jakie macie plany już w Paryżu?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Takich rzeczy sie nie planuje ,moim zdaniem -spontan i po bandzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dobranoc wszystkim,do jutra
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
DZIEŃDOBEREX-------Cóś trzeba napisać żeby zaczeło być jakoś normalnie w tamtym poscie,znowu jazda

A tutaj trwa nabór ,na grupowy wyjazd do Paryżka na Weekend......

miłego dzionka życzę wszystkim....
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Witam i o zdrowie pytam są wstępne ustalenia co do noclegu, przeszukałem różne portale i cenniki i w samym Paryżu najtańsze spanie w rozsądnym miejscu to 69€ za pokój dwuosobowy plus śniadanie (nie ma obowiązku) 8,50€ miejsce to zwie się Campanile Paris XVII Boulevard Berthier 4 Boulevard Berthier, 1 à 3 avenue de la Porte-de-Clichy 75017 Paris


Lecz

Zadzwoniłem też do Misji której namiar dała nam biohazard i okazało się iż Siostra Gertruda ma lepszą stawkę , 22€ za osobę i w cenie jest też śniadanie(normalnie 6€ extra) mamy śniadanie gratis bo będziemy grupą


www.mission-catholique-polonaise.net/Domy/la_ferte.htm


Co wy na to ludziska Siostra Gertruda nas wstępnie zapisała , ale można to jeszcze odwołać, płatności za pobyt na miejscu, cena zawiera Vat
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mam nadzieje że celibat tam nie obowiązuje dla mnie 1wsza opcja też jest spoko
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Doktor A no dwie opcje sa okA wiec na dzien dzisiejszy ile osob chetnych na 100%???
Zgłoś wpis


Bliżej nas