Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (27354 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
doktor ale moze wypad do Paryza zmieni sytuacje...kto wie

aj tam zaraz ja tam jade wiesz po co nie?żabe zjeść,poszaleć
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
ciekawe ile polłówek wróci w "całości"

połówki sie wypije heheh
a tak własciwie to kto wie qrde żeby sie nam tam nikt nie pochajtał
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Nie no doktor zartuje sobie czasem taki jestemja przeciez tez jade zeby sie zabawic i poznac fajne osoby no i zobaczyc Paryz bo jeszcze tam nie mialem okazji byc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nigdy nie mów nigdy,może wlasnie jakas żaba stanie sie Twoja ksiezniczka hehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Nie no doktor zartuje sobie czasem taki jestemja przeciez tez jade zeby sie zabawic i poznac fajne osoby no i zobaczyc Paryz bo jeszcze tam nie mialem okazji byc

adążyłem zauważyć i to sie ceni-nie no co ma być to będzie,aczkolwiek nie ukrywam iż była osoba chętna -hmm i niestety do pl jedzie-w przeciwnym razie strasznie bym ją namawiał
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
glowa do gory,jeszcze sie znajdzie chetna towarzyszkas a jak nie to ja Ci znajde albo Blondyn
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
glowa do gory,jeszcze sie znajdzie chetna towarzyszkas a jak nie to ja Ci znajde albo Blondyn

he he ze mną nie jest tak źle znowu w końcu jakaś tam grupa jedzie-wiem jedno bedzie super zabawa
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A tam chlop sobie poradzi kobietek chyba bedzie nawet wiecej jak tak patrzeAle co tam jedziemy zeby sie zabawic,fajnie by bylo gdzies wieczorkiem wyskoczyc na impreze jakas
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
A tam chlop sobie poradzi kobietek chyba bedzie nawet wiecej jak tak patrzeAle co tam jedziemy zeby sie zabawic,fajnie by bylo gdzies wieczorkiem wyskoczyc na impreze jakas

nie inaczej,foty porobimy -a co !! może częściej jakieś wypady tego typu ,uda sie pózniej organizować.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
FUCK marek_ms na jednym forum ,podobno zakazał sie podniecać i co teraz ja już strasznie zjarany
Zgłoś wpis


Bliżej nas