Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(2179 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Viooltje napisał:
Co za qrestwo!
Dlaczego teksty Tornado zostaly usuniete z forum klubu "Falubaz"?!
Czyzby moderator byl kibicem Stali Gorzow?

Coraz mniej mam ochoty na ten portal. Zniechecenie i niesmak, dominujace uczucia jakie zywie do naczalstwa.
Kto do jasnej cholery tu zarzadza?! Smarkateria niepowazna jakas, bo nikt dorosly nie zachowuje sie w ten sposob.
Fckng dzieci, qzwa, neo.
Banuj, jesli chcesz, przynajmniej bedzie wiadomo, ze jednak istniejesz. Takiego dowodu to zaden bog by sie nie powstydzil.

Chamstwo.
Dla dzieci neo - link: pl.wiktionary.org/wiki/chamstwo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja osobiście podejrzewam, że tenże wesołek zwany moderatorem to nikt inny jak wielbiciel bądż zdezelowany uczestnik wyścigów rowerowych bez łańcucha. Jeżeli nie chce poznać historii tak wspaniałej dyscypliny sportu to niech rączki wsadzi tam gdzie trzyma prezes Kaczor i niech tam miesza aby się nie przypaliło. Niegdyś ten portal był tym gdzie chętnie się zaglądało a dzisiaj za sprawą "dyrekcji" jest to nędza i rozpacz. Do wora z Wami.
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zibi, pewnie nie tylko.

www.mojaniderlandia.pl/component/option,...rProfile/user,22135/

www.mojaniderlandia.pl/component/option,...rProfile/user,18298/

Poza tym właścicielem portalu jest firma Inventive Logic S.C. z Gdyni: www.ilogic.pl/index.php.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Więc teraz można zrozumieć dlaczego teksty w tajemniczy sposób znikają. Historia Klubu Falubaz, którą rozpocząłem nie jest historią Wybrzeża Gdańsk. Dla mnie jest sprawą oczywistą, że pisząc historię jakiegoś Klubu nie można uciec bądż zapomnieć o historii swiatowej tej dyscypliny jak również nie można zapomnieć o historii Klubów w Polsce a także i krajowej reprezentacji. Zapewne w moim opisie będzie wspomnienie takich zawodników jak Marian Kaiser, Zbigniew Podlecki, Jan Tkocz, Henryk Żyto czy chociażby Zenon Plech. Byli oni reprezentantami Klubu Żużlowego Wybrzeże Gdańsk i wielokrotnie spotykali się z reprezentantami Falubazu i trudno o nich nie wspomnieć. Ponadto sam miałem ten zaszczyt, że na torze Wybrzeża Gdańsk przejechałem kilka okrążeń. Wybaczcie Panowie ale nie potrafię napisać historii PZPR, która być może dla Was była by ciekawsza i bardziej interesująca. Pomimo, że jestem rocznikiem, który w szkole był zmuszany do nauki życiorysów takich takich indywidualności jak Marks, Engels czy też wiecznie żywy ale nie błogosławiony Lenin. To dla mnie jest temat nie do przyjęcia. Jako laik komputerowy uważam coś takiego jak MN za portal otwarty i dostępny dla każdego, na którym każdy ma prawo do własnych wypowiedzi oczywiście bez bez obrażania i lżenia komukolwiek. Historię Klubu Sportowego do takowych zaliczyć nie można. Ponadto jakim prawem Wy decydenci decydujecie o woli forumowiczów. Dla mnie po tym co się stało jesteście typami dinozaurów z epoki "każda fura gnoju wywieziona na pole to cios dla imperializmu.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Nas wqrwiło w sumie najwięcej usunięcie wpisów i informacji z grupy Falubaz,dotyczących naszej ulubionej dyscypliny sportu-ale problem tutaj jest zgoła inny...
Już wyjaśniam jaki,opisze to od swojej strony i punktu widzenia...
Siedzę w sieci już parę ładnych lat,trochę adminki i moderki mam na swoim koncie i wiem jak sie sprawa ma...Jeśli skrypt jest tak napisany że pozwala na tworzenie grup i kółek zainteresowań,to jest zrobiony chyba po to aby ludzie o takich samych bądź podobnych zainteresowaniach mogli tam "smarować" do woli (oczywiście w granicach rozsądku) aby nie zaśmiecali fanboystwem fora dyskusyjnego,prawda?
Moim zdaniem-moderatorowi wara od tego co tam się wypisuje....Ja bynajmniej bym tak zrobił,a zareagowałbym dopiero wtedy,gdybym otrzymał jakiś sygnał na priv że coś tam się dzieje nie tak jak powinno
W pale się nie mieści że można ot tak sobie usuwać,edytować,kasować treści i informacje w/g własnego widzimisię i humoru danego dnia;tak to widzę swoimi oczami,bo nie zauważyłem u nas w grupie ŻADNYCH NIEMORALNYCH I GŁUPICH WPISÓW podlegających jakiejś reakcji/edycji/kasowaniu......ŻAL.PL !!!!!!!!!!!!!!
Proszę bardzo,jedna ze stronek którą mi.in i ja moderuję-> www.pclab.pl
Ścisła,specyficzna dziedzina i nie do pomyślenia dla mnie jest gdy robimy wspólnie testy i wystawiamy recenzje sprzętu,abym usunął jakieś wpisy któreś dla mnie "niewygodne"......Ludzie maja prawo komentować i zgadzać się bądź nie,z tym co tam jest napisane.Często sami posiadają taki sprzęt w domu bądź większą wiedzę i zwyczajnie odpowiedzą tak,aby ktoś zdecydowany na zakup jakiejś tam płyty głównej Xxx miał jak najwięcej informacji
Usuwa się jedynie nagminne "fanboystwo" niepoparte żadnymi faktami i argumentami..i tyle
Wiadomo,mając ponad 100000 użytkowników,ponad 1000 ludzi online i 10tki postów dziennie-nie jest w stanie człowiek wyłapać wszystkiego...Nikt nie siedzi w sieci 24/h
Jak już pisałem wcześniej wczoraj-nie widzę tu żadnego tematu typu MojaNiderlandia.pl - uwagi odnośnie do serwisu i forum .Jest to nadzwyczaj potrzebne aby tam móc zgłaszać swoje uwagi/sugestie/frustracje...Choć z drugiej strony to i po co?Skoro i tak jest samowolka,ekipa "rządząca" ma to i tak za przeproszeniem we dupie i xuj na to kładzie
W jakiś sposób myślę że skopiowali sobie formułkę z Wikipedii na n/t moderowania:
MODERATOR
Kod:

Moderator - osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie komentarzy, blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym - publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.

i zgodnie z ostatnia zasadą:
Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym - publikacja treści zależy wtedy od moderatora
Robią tak jak robią.....Nie możemy im nic zarzucić.....Nasze żale i bóle że coś znika są nie na miejscu.......... buhahahahahahahaha
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No i co? Jedyne na co zdobył się - z bożej łaski - moderator, to utrudnić wejście na niewygodny dla niego topik.
Da się to obejść.
Dzięki za tip!

Zgłoś wpis


Bliżej nas