Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Następne prośby do Mechanika. - Holandia

Czytali temat:
(2190 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Panie Adminie,

czy zechciałbyś posklejac wątki?
Często się zdarza, że ktoś zada pytanie, a odpowiedź jest już gdzieś indziej (pod tym samym tytułem).
Ten sam tytuł, ten sam wątek, proste. Gdzieś wkradł się błąd i nie jest to winą użytkowników, bo przecież nie każdy (nawet za piątym razem) połapie się o co chodzi...
Niektórzy za dziesiątym też nie.

Druga sprawa: SPAM.
Jest tego coraz więcej. Nie można wywalać do działu ogłoszeń? Żaden szanujący się portal nie dopuszcza spamu na forum.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Dalej nic.

zarejestrowałam nowy klub. Członkowie mają być przyjmowani tylko po zaproszeniu, czyli - grupa zamknięta.
Zaproszenia doszły, funkcja nieczynna. Zaproszeni nie mogą dostać się "do środka". Nasza wina, czy błąd serwera?

pozdrawiam.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Dalej nic.

zarejestrowałam nowy klub. Członkowie mają być przyjmowani tylko po zaproszeniu, czyli - grupa zamknięta.
Zaproszenia doszły, funkcja nieczynna. Zaproszeni nie mogą dostać się "do środka". Nasza wina, czy błąd serwera?

pozdrawiam.
DZIWNE MNIE NIKT NIE ZAPRASZAL
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Skoro grupa zaknieta to zamknieta na amen )))
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mnichu, żadne zaproszenie nie doszło.

Ark, pewnie nikt już nie otworzy...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Drogi Moderatorze, Adminie, Ktokowiek...
Czy mógłbyś ruszyć to na czym siedzisz (nie mylić z kanapą, aub) i rozwiązać problem?
Przypominam: opcja zaproszeń w grupie zamkniętej nadal nie działa.

Dziękuję.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dolaczam swoja prosbe o naprawienie funkcji zaproszen do grupy zamknietej... Zaproszenie zostalo wyslane,ale jakos chyba zawiewruszylo sie w sieci,bo do mnie nie dotarlo..Wiecej,napisalam maila do moderatora grupy i ta funkcja tez tez nie dziala
Widze rozne nowe zmiany na portalu,wiec jedank ktos tu cos naprawia i usprawnia...Mam nadzieje,ze funkcja grup zamknietych bedzie nalezala do usprawnien przez osoby zajmujace sie techniczna strona portalu.

Dziekuje z nadzieja,ze problem zostanie rozwiazany
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Izek,Violka....szkoda waszej energii-i tak was nikt nie posłucha....
Na każdym szanującym się portalu,forum-powtarzam SZANUJĄCYM!;@dmin/moderator zawsze w jakiś sposób odpowie na zapytania/prośby "swego ludu"...
Przeważnie dzieje się to w specjalnym,przyklejonym temacie gdyż nie sposób odpowiedzieć każdemu z osobna...
Szanujący się @dmin/moderator zwraca uwagę na to co piszą użytkownicy-wszak to oni stanowią tę siłę motoryczna i napędową stronki....Bez nas,użytkowników nie zaistnieje...
Niestety.....Tutaj wszystko jest ustawione na zysk jednostronny z fuck "NKlasowych eurogąbek" i innego badziewia,i wyj**ne jest na jakieś grupy,kasty itd itp.,oraz na to co się tam dzieje
Szczytem chamstwa i bezczelności było usuniecie z naszej grupy wszystkich wpisów Jurka-Tornado dotyczących historii Falubazu oraz historii żuzla i jego początków..
Sama wiesz Violu ze było to zaczątkiem książki...
Nikomu to nie przeszkadzało,czytał kto chciał i nie był zmuszany do niczego...Niestety jakiemuś pajacowi musiało to stanąć solą w oku skoro tak chamsko postąpił....
HGW kto to uczynił-modek czy @dmin...Jeśli to modek,to brawo...brawo-chylę czoła i gratuluję inwencji twórczej...na poważnym tematyku poleciałby od razu na zbity pysk
Jeśli @dmin,hmmmm....jako "pan i władca" może wszystko,tylko wtedy ukazuje jak nisko stoi buhahahaha
Wystarczyłoby aby ludzie zaprzestali na jakiś czas tych zabaw płatnych,i szybko zszedłby na ziemie i zmienił zdanie..Strona jest bardzo wysoko pozycjonowana..Ad sense i takie tam znający temat ludzie wiedzą ocb...mniejsze zyski,strach przed zeszmatławieniem strony...hehehe

W sumie nie zdziwiłbym się gdybym jutro nie mógł się tu zalogować....Tacy ludzie jak ja są b.niewygodni

Marne szanse że ktoś tu was posłucha,ale próbować możecie....
Sukcesu
Zgłoś wpis
149 Postów
Daje Czadu
(____dajeczadu_!!!!)
Stary wyjadacz
___spisek_????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ludzie!!!
Nieco wyrozumiałości dla "Pana Mechanika" najświeższe wiadomości mówią o tym, że nieszczęśliwie zginęła skrzynka narzędziowa co spowodowało brak odpowiednich kluczy do naprawy bądz uszkodzenia czegokolwiek. W swej praktyce brak odpowiedniego klucza zastępowałem uniwersalnym kluczem francuskim. Polecam - naprawdę dobry i sprawdzony. Nie wspomnę o młotku i przecinaku.
Zgłoś wpis


Bliżej nas