Technik utrzymania ruchu (Belgia) – 18 EUR/h !!!

Belgia  |   14-11-2019 15:21   |  Numer ogłoszenia: 117602
  • Stanowisko:Technik utrzymania ruchu (Belgia) – 18 EUR/h !!!
  • Branża:Praca warsztatowa
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

  • Miejsce pracy:
    Belgia / Antwerpia
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na naprawach oraz okresowych przeglądach linii produkcyjnych oraz maszyn przemysłowych do produkcji paneli podłogowych.
  • Wymagania:
    • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń do transportu poziomego, maszyn pakujących, układów elektrycznych i systemów hydrauliki jak również podstawy automatyki (wymiana sterowników PLC)
    • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy jako technik utrzymania ruchu
    • Dobra znajomość elektryki i schematów instalacji elektrycznych
    • bardzo dobra znajomość rysunków technicznych, na podstawie których odbywa się naprawa
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie do 18 EUR/h brutto
    - w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o belgijską umowę o pracę
    - dodatek wakacyjny (zgodnie z obowiązującymi w Belgii przepisami - 15.38% rocznych zarobków brutto)
    - premię roczną (w wysokości 8, 15% rocznych zarobków brutto)
    - premie, dodatki i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
    - organizacja wszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii
    - opiekę polskojęzycznych koordynatorów
    - pomoc w organizacji transportu z Polski do Belgii
    - pomoc w organizacji zakwaterowania
    - pracę na dłuższy okres czasu
    - opłacony hotel na tydzień próbny
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

    info@nextagency.eu

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

    KRAZ nr 18051