Praca W Sektorze Mięsnym - Miejscowość Helmond

Wszystkie regiony  |   05-11-2020 08:29   |  Numer ogłoszenia: 143690
  • Stanowisko:Produkcja
  • Branża:Produkcja żywności
Praca przy pakowaniu miesa w miejscowości Helmond

Oferujemy pracę w zakładzie z Helmond zajmującym się przetwórstwem mięsnym. Praca głównie przy
przetwarzaniu półtusz wieprzowych na produkty i półprodukty, z których producenci krajowi i zagraniczni
wytwarzają wędliny, kiełbasy, przekąski mięsne, suszone szynki itp.

Oferujemy:
 Stawka godzinowa – 10,77 Euro/Na godzine
 Praca od 06:00-15:00 (*Możliwe nadgodziny do max 18:00)
 Nadgodziny płatne 125%
 Praca w miejscowości Helmond
 Zakwaterowanie zapewnione w Kleve

Obowiązki:
 pakowaniu mięsa w folię, a następnie do pudełek i na palety
 sortowaniu mięsa wg barwy i masy
 czyszczeniu skrzynek i układaniu na paletach
 czyszczeniu natryskowym dużych skrzynek wodą ze strumienia wysokociśnieniowego
 wkładaniu mięsa do maszyny/na taśmę produkcyjną
produkcji, lecz za ta sama stawkę co na wózku

Oczekiwania:
 Znajomość języka Angielskiego / Niemieckiego / Holenderskiego mile widziana
 Prawo jazdy mile widziane
 Mile widziane doświadczenie przy podobnej pracy jak i pracy przy nożu

McDo-it B.V / Bennekomseweg 126 , 6871 KH Renkum / Planning 0031-317681920 / Rekrutacja 0031-317681935
www.mcdo-it.pl

Kontakt:
rekrutacja@mcdoit.nl