Praca w sortowni owocowo-warzywnej-3 zmiany!

Geldria  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 168215
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Opis firmy : Corros to wszechstronna i dynamiczna firma, która korzysta z najnowocześniejszych technologii i najbardziej wydajnych technik w swoich fabrykach. To rodzinna firma prowadzona przez profesjonalistów z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie konserwacji żywności oraz produkcji własnych marek dla europejskich partnerów detalicznych.Firma zajmuje się przechowywaniem owoców, warzyw i roślin strączkowych w różnych opakowaniach konsumenckich. Produkty firmy Coros można znaleźć w puszkach, słoiczkach oraz w częściach chłodniczych supermarketów.
Zakres obowiązków :
Praca przy taśmie, przy sortowaniu owoców, warzyw,pakowanie, napełnianie pojemniczków z warzywami,kontrola jakości.
Obsługa maszyn, które napełniają różne opakowania konsumenckie warzywami i owocami
Utrzymanie czystości na hali.
Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
Wymagania :

- mile widziane prawo jazdy kat B
- chęci do pracy
Oferujemy :
-regularne wypłaty tygodniowe
- opieke koordynatora
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowcyh
- dojazdy do pracy
- kontrakt holenderski
- pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

Jesli zainteresowala Cię ta oferta wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !
Oferta pracy tymczasowejKRAZ 273
  • Miejsce pracy:
    Geldermalsen

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 1519