Picker & Packer w GXO Logistics w Tilburgu

Wszystkie regiony  |   1 dzień temu   |  Numer ogłoszenia: 182483
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
Wynagrodzenie
13,32 euro za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Tilburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GXO Logistics jest międzynarodową firmą logistyczną, która wspiera odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa. W dwóch magazynach w Tilburgu, w których będziesz pracować, przygotowywane są wszystkie paczki dla znanej marki odzieżowej.

Jako Picker & Packer w GXO dbasz o asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów. Będziesz zbierać produkty, sprawdzać ich jakość, etykietować/sklejać paczki i pakować zamówienia.

Na dziale kompletacji Twoje zmiany będą trwały od 07:45 do 15:45, od 15:45 do 23:45 i od 23:45 do 07:45. Na dziale pakowania Twoje zmiany będą trwały od 08:00 do 16:00, od 16:00 do 00:00 i od 00:00 do 08:00. Otrzymaj dodatkowe wynagrodzenie za wieczory, noce, weekendy i nadgodziny.

Skorzystaj z możliwości zdobycia kontraktu w GXO!
Środowisko pracy jest entuzjastyczne, zrelaksowane i przyjemne. Na stołówce można kupić posiłek, aby cieszyć się nim z kolegami. Smaczna korzyść: w każdy czwartek w magazynie pojawi się food truck!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Kompletowanie produktów
Sortowanie opakowań
Etykietowanie opakowań
Pakowanie zamówień
Sprawdzanie jakości
Sprawdzanie zwrotów

Wymagania
Sprawność fizyczna
Posiadanie prawa jazdy - kategoria B
Znajomość języka angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 274