Pracownik magazynu w CEVA w Waalwijk

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 186067
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
Wynagrodzenie
13,27 €/h

Akceptowane języki

Angielski, polski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Waalwijk, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
CEVA zajmuje się obsługą różnego rodzaju usług logistycznych dla swoich klientów. Centrum dystrybucyjne w Waalwijk to jeden z największych magazynów w Holandii, w którym przygotowywane są przesyłki dla znanego holenderskiego sklepu internetowego.

Jako pracownik magazynu będziesz zbierać produkty przy użyciu skanera, przemieszczać, sortować i liczyć paczki, a także przygotowywać zamówienia. Odbędziesz niezbędne szkolenia z procesów, czynności i stanowisk w magazynie.

W dziale przyjęć będziesz pracować w systemie zmianowym od 07:00 do 15:30 i od 15:30 do 00:00. Z kolei w dziale przychodzącym zmiany trwają od 08:00 do 16:30 oraz od 16:30 do 01:00. Wieczory i weekendy są dodatkowo płatne. Ponadto otrzymasz wynagrodzenie również za czas szkolenia!

Masz możliwość rozwijać się w strukturach firmy i przejść szkolenia na inne stanowiska. Podczas przerwy, możesz kupić pyszny obiad w stołówce. Codziennie przysługuje ci godzina przerwy, z czego 30 minut jest płatne! Dołącz do międzynarodowego zespołu jako pracownik magazynowy!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie zamówień ze skanerem
Sprawdzanie/kontrola produktów
Sortowanie paczek
Skanowanie paczek
Pakowanie
Przygotowanie zamówień do wysyłki

Wymagania
Dobra sprawność fizyczna
Umiejętność czytania pisma łacińskiego
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 211