Zbieracz zamówień w GXO w Venlo

Wszystkie regiony  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 186079
  • Stanowisko:Order Picker
  • Branża:Transport i Logistyka
Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Venlo, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GXO Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która wspiera rozwój przedsiębiorstw odnoszących sukcesy. W magazynie w Venlo codziennie przygotowywane są tysiące zamówień i wysyłane do klientów znanych sklepów internetowych.

Jako order picker zajmiesz się zamówieniami online. Tutaj skupisz się na produktach nieżywnościowych, takich jak narzędzia kuchenne i ogrodowe. Będziesz zbierać towary, przygotowywać paczki, etykietować przesyłki oraz prowadzić załadunek/rozładunek kontenerów lub ciężarówek.

Będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli na zmiany od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00. Za wieczory i nadgodziny otrzymasz dodatki.

Przed rozpoczęciem pracy odbędziesz wstępną rozmowę z naszymi pracownikami, dzięki temu dowiesz się, czy praca i zespół Ci odpowiadają. W pierwszych dniach szkolenia będzie towarzyszyć ci "buddy", który pomoże Ci w zrozumieniu procesów magazynowych. W stołówce można delektować się swoim domowym posiłkiem, ale jest tam też dostęp do automatu z przekąskami. Dołącz do zespołu jako order picker!

Benefity

Terminowe płatności
Cotygodniowe wypłaty
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja myOTTO
Helpdesk 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Przygotowanie zamówień
Kontrola jakości
Sortowanie paczek
Etykietowanie paczek
Przenoszenie paczek o różnej wadze
Załadunek/rozładunek kontenerów

Wymagania
Sprawność i kondycja niezbędne do pracy fizycznej
Dostępność na dłuższy okres
Chęć pracy w systemie zmianowym
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 177