Malowanie kwiatów-od zaraz

Holandia Południowa  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 187509
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Inne
Zakres obowiązków :

•malowanie kwiatów i roślin

•praca przy użyciu pistoletu

•pigmentacja na bazie wody

•umieszczanie produktu w naczyniach z wodą i barwnikiem

•po osuszeniu roślin następuję opryskiwanie kwiatów

•praca stojąca, szybkie tempo pracy

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności

- opiekę polskiego koordynatora

- wypłaty tygodniowe

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (z wifi)

- dodatki zmianowe, wakacyjne, za nadgodziny

Wymagania

- podstawowa znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy

- chęć współpracy na minimum 3 miesiące

Nie jesteśmy pośrednikiem ! To bezpośrednio z nami podpiszesz umowy !!

Aplikuj już dziś ! Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub 48 573-104-386 !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 172