Operator w DP World Logistics w Tilburgu

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 187657
  • Stanowisko:Operator
  • Branża:Transport i Logistyka
Wynagrodzenie
13,27€/h

Akceptowane języki

Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Tilburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
DP World Logistics jest dostawcą usług logistycznych w zakresie wytwarzania, pakowania i transportu, ze szczególnym uwzględnieniem branży ICT. Z magazynu w Tilburg są dostarczane do klientów produkty z kategorii high-tech.

Jako operator będziesz odpowiedzialny za sprawny proces wewnętrznego i zewnętrznego przepływu towarów, w tym magazynowania. Będziesz zbierać produkty, przygotowywać paczki, zarządzać zamówieniami, sprawdzać zwroty, pieczetować palety oraz ładować/rozładowywać ciężarówki. Głównie będziesz pracować w super zespole, ale czasami będziesz dostawać również samodzielne zadania.

Będziesz pracować na różne zmiany, również w weekendy. Za pracę zmianową i w weekendy otrzymasz dodatki. Otrzymasz szansę zdobycia kontraktu w Syncreon!

Zanim zaczniesz, odbędziesz szkolenie online dotyczące zasad bezpieczeństwa. Pierwsze dni to oprowadzanie po magazynie i szkolenie na stanowisku. Podczas przerwy możesz otrzymać na stołówce darmowe świeże owoce. Wielka korzyść dla Ciebie: w okresie letnim w magazynie organizowane jest coś specjalnego, na przykład darmowe lody dla pracowników. Dołącz do tego radosnego zespołu jako operator!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Pakowanie produktów
Sortowanie paczek
Przygotowanie zamówień
Sprawdzanie zwrotów
Pieczętowanie palet
Załadunek/rozładunek kontenerów
Układanie paczek na paletach
Przenoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania
Sprawność niezbędna do pracy fizycznej
Umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 138