Pracownik malin ,jeżyn ,truskawek Veghel

Holandia Południowa  |   18-04-2024 09:26   |  Numer ogłoszenia: 192076
Praca przy krzewach maliny, jeżyny, truskawek (zewnątrz i szklarnie) Holandia 🇳🇱

Potrzebuję kobiety , przyjazd 25 kwietnia.
Veghel (południe Holandii).
▪️Wynagrodzenie: 13,27 euro/godz. brutto, płatne co 4 tygodnie. Godziny nadgodzinowe (powyżej 42 godziny/tyg) płatne są po zakończeniu umowy.
▪️ Obowiązki: zbieranie malin, jeżyn, truskawek, pielęgnacja krzewów, czyszczenie, pielenie
▪️ Wymagania: wzrost nie poniżej 168 cm.
▪️Harmonogram: praca 7 dni w tygodniu, 1 dzień wolny Praca od 6 rano.
▪️Rodzaj umowy: umowa zgodnie z holenderskim Kodeksem Pracy.
▪️Mieszkanie: 85 euro/tydzień, warunki bardzo dobre (posiadaj zdjęcie warunków zakwaterowania również z miejsca pracy - wysyłam na życzenie).

Osoby zainteresowane o przesyłanie CV na adres hdoberska@gmail.com
Tel.608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28734
Piła ul.Rynkowa 21T

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 18