Pracownik montażu w Ubroek B.V.

Holandia Południowa  |   18-04-2024 14:19   |  Numer ogłoszenia: 192117
  • Stanowisko:Pracownik montażu w Ubroek B.V.
  • Branża:Inne
Wynagrodzenie 13,75 € za godzinę

Akceptowane języki niderlandzki, angielski

Branża Techniczna

Miejsce pracy Venlo, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Ubroek (Dumaco Venlo) ma ponad 55 lat doświadczenia w obróbce, naprawie i remontach części dla różnych branż. Wieloletnia współpraca z klientami na rynku krajowym i międzynarodowym charakteryzuje się dużym uznaniem i zaufaniem. Gwarantują one wysoką jakość, elastyczność i niezawodność dostaw. Pod koniec 2023 roku firma stała się częścią Grupy Dumaco, największego producenta blach w krajach Beneluksu i słynie z jakości i kunsztu swoich produktów.

Jako pracownik montażu będziesz odpowiedzialny za wsparcie działu obróbki mechanicznej, który jest odpowiedzialny za końcowy montaż produktów złożonych dla różnych klientów i branż. Dział, w którym będziesz pracować, zajmuje się końcową obróbką produktów i między innymi decyduje o tym, czy produkt spełnia wymagania klienta. Będziesz odpowiedzialny za precyzyjną obróbkę części - gratowanie, gwintowanie, nawiercanie, oczyszczanie itp.
Będziesz pracować na zmianę dzienną od poniedziałku do piątku, zaczynając o 7:30 i kończąc o 16:15. W przybliżeniu łączny czas pracy wyniesie 32 godziny tygodniowo.
Najpierw firma chciałaby przeprowadzić z Tobą rozmowę kwalifikacyjną, aby lepiej Cię poznać, którą można przeprowadzić online lub na żywo. Po pierwszym etapie weźmiesz udział w dniu zapoznawczym, podczas którego pracownik przedstawi Ci czynności związane z pracą, firmę oraz poinformuje o zasadach i procedurach bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu jako pracownik montażu!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Praca na linii montażowej
Montaż produktów
Sprawdzanie jakości
Obróbka mechaniczna części
Praca z wykorzystaniem narzędzi

Wymagania
Wykształcenie techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego
  • Miejsce pracy:
    Venlo, Holandia
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    Wymagania
  • Oferujemy:
    Benefity
    Pomoc 24/7

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 15