praca tymczasowa

Groningen  |   26-04-2018 07:25   |  Numer ogłoszenia: 115747
  • Stanowisko:ogrodnik
  • Branża:Rolnictwo
Agencja Job4everybody (KRAZ 13192) poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy w Niemczech i w Holandii w branży ogrodniczej. Naszą misją jest zapewnienie odpowiednich stanowisk pracy właściwym osobom. Chcemy budować trwałe relacje z naszymi klientami, oparte na zaufaniu i potwierdzone jakością naszych usług. Jako międzynarodowa agencja zatrudnienia chcemy połączyć popyt z podażą na rynku pracy.
  • Miejsce pracy:
    Emmen
  • Opis stanowiska:
    Praca w szklarniach przy kwiatach jednorocznych
    - sadzenie,
    - pielęgnacja,
    - sortowanie,
    - pakowanie,
    - przygotowywanie do wysyłki
  • Wymagania:
    Oczekujemy:
    Osoby dyspozycyjne, chętne do podjęcia dłużeszej współpracy. Minimalny okres pobytu 4 tygodnie
    Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    Opiekę koordynatora,
    Legalne zatrudnienie oraz pracę z perspektywą podjęcia długoterminowej współpracy,
    Ubezpieczenie zdrowotne,
    zakwaterowanie