DEKOROWANIE DESEROW- OLDENZAAL

Overijssel, Almelo  |   17-08-2018 16:56   |  Numer ogłoszenia: 118616
  • Stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Branża:Inne
Timing EU Services dla swojego klienta poszukuje pracownikow na stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI- dekorowanie deserow

Zapewniamy dodatek zmianowy!!

Poszukujemy kobiet i mezczyzn!! Praca nie jest ciezka fizycznie!

Jesli jestes zainteresowany NIE CZEKAJ! i wyslij swoje CV na adres euservices@timing.nl
  • Miejsce pracy:
    Oldenzaal
  • Opis stanowiska:
    DO GLOWNYCH FUNKCJI NALEZY:
    - dekorowanie lodow
    - pakowanie lodow
    - naklejanie etykiet
  • Wymagania:
    WYMAGANIA:
    - duza motywacja do pracy
    -komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego badz holenderskiego
    - wlasne zakwaterowanie w okolicy Oldenzaal
    - wlasny srodek transportu
  • Oferujemy:
    ZAPEWNIAMY:
    - ubezpieczenie
    - cotygodniowe wyplaty
    - prace na dlugi okres czasu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o załączenie klauzuli: