Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
551 Postów

()
Latający Holender
Edie to pokazalas twoj poziom , poprostu utwierdzilas mnie w tym co dawno tylko przypuszczalam . Dalsze wymiany zdan z toba nie maja sensu , nie chce sie znizyc do twojego poziomu. Na priv tez z toba nie przechodzilam wiec chyba jednak ADD lub inne zjawisko ?

P.S> a jak tak wiele wiesz o mnie to powiedz cos innym bo jak narazie nikt nie wie o mnie tyle co ty .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys napisał:
Edie to pokazalas twoj poziom , poprostu utwierdzilas mnie w tym co dawno tylko przypuszczalam . Dalsze wymiany zdan z toba nie maja sensu , nie chce sie znizyc do twojego poziomu. Na priv tez z toba nie przechodzilam wiec chyba jednak ADD lub inne zjawisko ?

P.S> a jak tak wiele wiesz o mnie to powiedz cos innym bo jak narazie nikt nie wie o mnie tyle co ty .


Nie sadze by inni byli zainteresowani, by .....sie znizyc.
Wmawianie komus chorob oraz zianie ogolna nienawscia , nie jest przjemne dla nikogo,
ale jestem pewien , ze na nauke nigdy nie jest za pozno.
Tak na marginesie , nie wiedzialem, ze bycie babcia jest az tak frustrujace.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Nikomu nie wmawiam chorob to bylo retoryzne/ironiczne pytanie.
Co do nienawisci to powiem ci tak : nie wiem jak mozna kogos nienawidzic nieznajac go/jej osobiscie.
........Wmawianie komus chorob oraz zianie ogolna nienawscia , nie jest przjemne dla nikogo.........
Hmm Adamm a ty o tym wiesz najlepiej czy moze sie myle ? Nie wiedzac czemu w innym temacie zaatakowales moja osobe swoimi ponizajacymi wywodami . Czyzby dla tego ze masz do mnie jakies uprzedzenia , moze dlatego ze "ziejesz do mnie nienawiscia" ? Ja winnym temacie dalam taka samoa ironiczna odpowiedz jak i ediee dala komus ( nie poraz pierwszy) . No ale coz co mozna wojewodzie to .......?
..........ale jestem pewien , ze na nauke nigdy nie jest za pozno..........tez jestem tego pewna , pozatym ja sie ucze kazdego dnia czegos nowego a ty ?

Moje zycie prywatne jest jak juz samo slowo mowi prywatne (prywatnoscia ), i jeszcze mi sie nie zdazylo by kiedy kolwiek odbijalo sie na kim kolwiek lub mialo odzwierciedlenie na inne sfery mojego zycia .
Pozatym bycie babcia jest naprawde fantastyczne i ......relaxjace .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys czym ty jesteś taka sfrustrowana ze zawsze wiesz najlepiej i reszta to tylko drobnica?
To już nie jest pierwszy twoj post który czytam i nie zamierzam wchodzić w jakieś dziwne wymiany zdań ale po prostu pytam. Hobby mam takie jak czegoś lub kogoś nie rozumiem
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Goedenavond

voor de rest alles oké ?
We zitten zeker niet altijd op dezelfde golflengte Baileys en dan?
ale ja bym nie smiala powiedzec o znizaniu sie (zadnej z nas bo ciebie szanuje /echt/)
met alle respect
fijne avond

cytuje Ciebie:
"P.S> a jak tak wiele wiesz o mnie to powiedz cos innym bo jak narazie nikt nie wie o mnie tyle co ty ."


he??? nie rozumiem ??coz ja mialabym o Tobie wiedziec/powiedziec/pisac na forach publicznych??
przeciez my sie nawet nie znamy(niet eens) online..
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
ps
Baileys
wiele rodzin, bliskich boryca sie z schorzeniami Add,ADHD,Borerline(i rozne inne)
troche nieladnie takimi epitetami okreslac ludzi na forach internetowych uzywajac jako obrazliwe, mysle.dla niektorych moze bolace(?)
Ale to moje mysli.Nie musisz sie zgadzac.
zycze zdrowia (en voor de familie) , relaxu, zrealizowania sie i het ga je goed.

dag Baileys
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ediee napisał:
Goedenavond

voor de rest alles oké ?
We zitten zeker niet altijd op dezelfde golflengte Baileys en dan?
ale ja bym nie smiala powiedzec o znizaniu sie (zadnej z nas bo ciebie szanuje /echt/)
met alle respect
fijne avond

cytuje Ciebie:
"P.S> a jak tak wiele wiesz o mnie to powiedz cos innym bo jak narazie nikt nie wie o mnie tyle co ty ."


he??? nie rozumiem ??coz ja mialabym o Tobie wiedziec/powiedziec/pisac na forach publicznych??
przeciez my sie nawet nie znamy(niet eens) online..


Wow !!! Bez potrzeby znizania ani wywyzszania sie, poprostu......z klasa !!!
RESPECT
Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Nie wiem czy ktoś pisał, ja lubię spędzać wolny czas pływając kajakiem. I inne sporty wodne. niestety idzie jesień i zostaje basen. Oczywiście wycieczki rowerowe i samochodem po Belgii
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
kayak, woda, rower, basen = super!! (auto juz nie wspomne )
fajowe klimaty!

a jesien nie trwa tak dlugo
pozdrawiam
Zgłoś wpis
14 Posty
ef f
(Celina)
Bywalec
Osobiście preferuje szydełko. Akurat bawię się z dodatkami na te jesienne dni. A poza tym w weekendy staram się wyruszyć w teren i troszkę pozwiedzać. Ten kraj wcale nie jest taki nudny i jest wiele ciekawych miejsc do pozwiedzania.
Zgłoś wpis


Bliżej nas