Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Przy staniu przy garach z przyjemnością pozwalam królować innym

Typowo kobiece
Gdyby nie MY i nasze wspaniale uzdolnienia,
w waszym menu pozostalby tylko jogurt dobry na wzdecia i chinskie zupki z torebki.
Ech....co Wy byscie bez NAS zrobily
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:

Ech....co Wy byscie bez NAS zrobily


Adaś, uczciwie przyznam, że prawdopodobnie wp*dalałybyśmy sałatki. Ale kogo by to?...
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:
Schat_je napisał:
Przy staniu przy garach z przyjemnością pozwalam królować innym

Typowo kobiece
Gdyby nie MY i nasze wspaniale uzdolnienia,
w waszym menu pozostalby tylko jogurt dobry na wzdecia i chinskie zupki z torebki.
Ech....co Wy byscie bez NAS zrobily


No nie wiem, czy to takie typowo kobiece...
Moj żołądek nie zniósł by menu typowego Polaka, natomiast sałata czy jogurt mu nie szkodzą.../francuskie śniadanka wręcz uwielbia / a chińskie zupki z torebki raczej nikomu na zdrowie nie wyjdą.
A gdy ktoś ma tak wspaniałe uzdolnienia, tylko się cieszyć przynajmniej sam głodny nie będzie i w tej kwestii nie będzie oglądal sie na innych
Ech...z Wami zle, bez Was jeszcze gorzej
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:

Ech...z Wami zle, bez Was jeszcze gorzej


No wiec zawsze jest jakis wybor i bez marudzenia mi tutaj
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Mieć czy być?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Mieć czy być?

Miec bedac lub byc majac....
nie ma lepszej opcji
Zgłoś wpis
1 Post
wioletta jakas tam
(nieszka)
Początkujacy
hoi odnosnie do tematu jakie hobby ma polak w holandi -jednoglosnie komputer-internet-pomaga na depresje samotnosc itp
Zgłoś wpis
4 Posty
Angelika Kuka
(kosmicznarybcia@wp.pl)
Początkujacy
Ja mieszkam rowniez na granicy Holandii z Blegii jesli masz ochote na powiekszenie grona znajomych odezwij sie na milkadaan@wp.pl .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Komputer czy ja wiem? nie powiem ze nie używam ale książka, siłownia są o wiele lepszym rozwiązaniem jak dla mnie
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Corocznie z wielka pasja i ogromnym zaangazowaniem odkrywam w sobie (zwlaszcza poza Holandia i w zdecydowanie cieplejszych klimatach) jedno z moich ulubionnych hobby, ktoremu poswiecam sie calkowicie, mianowicie.....robienia nic
Obserwujac to co dzieje sie na tym forum, odnosze wrazenie, ze nie jestem w tej pasji......odosobniony.
Zgłoś wpis


Bliżej nas