Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
21 Postów
Bywalec
moje hobby to moje psy oraz bron ( strzelanie do tarczy i do rzutek ) to jest to
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Ja za to robie 1000 rzeczy w jednym czasie,tylko ze zaczynam podejrzewać ze to nie hobby a choroba
Zgłoś wpis
12 Posty
Krzysztof jajobrody:)
(SHOCKWAVE)
Bywalec
Djka i wędkarstwodziwna kompilacja ale polecam
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
siłownia , HARDCORE HARDSTYLE I NIETYLKO
ADRENALINKA TO MOJE HOBBY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Oj Holandia/ Belgia to kraje w których się nie da nudzić...ja akurat mieszkam przy granicy NL-B takze jak nie jestem w Holandii i czegoś tam ciekawego nie robie to jestem w Belgii. Moje klimaty muzyczne dużo imprez i dobrych eventów Q-Dance o/ Parki rozrywki, kina, mecze ( gram w piłke nożną w Maastricht ) zwiedzam, zwiedzam i jeszcze raz zwiedzam! uwielbiam to
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
iraa00 napisał:
Ja za to robie 1000 rzeczy w jednym czasie,tylko ze zaczynam podejrzewać ze to nie hobby a choroba

Iraa, na tę chorobę cierpi jakiśtam procent ludzkości.
Można malować słuchając muzyki. Do tego odbierać telefony mieszając bigos i doglądając ciasta przez szybkę w piekarniku, Równocześnie mieć oko na mniej lub bardziej smarkate, które koniecznie chce zaatakować swoją miłością psa czającego się na kota, który to kot czai się (niekoniecznie z miłością) na papugę i rybki. Można, wierz mi .
Ale do tego trzeba chyba być kobietą. Bo ewolucja spłatała figla niezwyciężonym wojownikom .
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:

Ale do tego trzeba chyba być kobietą. Bo ewolucja spłatała figla niezwyciężonym wojownikom .


Z przyjemnoscia odbije ta pileczke,
Niezwyciezeni wojownicy maja zdecydowanie wazniejsze sprawy na glowie, dlatego sa niezmiernie wdzieczni ewolucji, iz ta stworzyla dla nich kobiete , ktora to zajmie sie cala ta malo istotna reszta.
Ale aby to pojac trzeba chyba byc mezczyzna
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ach, Panie Adammie, ewolucja ewolucją.
Problem polega na tym, że rewolucja przemysłowa i kulturowa nadały kobiecie inny status. Teraz też zajmuje się 'ważniejszymi sprawami'. Tyle tylko, że wcale nie odpadło jej zaglądanie do piekarnika. A panowie jakoś, w ogromnej większości, zaglądać tam nie chcą...

Ale co tam, dajemy radę.
Bo myśliwi potrafią doskonale koncentrować się na jednym zadaniu, a strażniczkom ognia pozostała podzielna uwaga .
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:

Ale co tam, dajemy radę.
Bo myśliwi potrafią doskonale koncentrować się na jednym zadaniu, a strażniczkom ognia pozostała podzielna uwaga .


Sugerujesz, ze gdyby tak odwrocic role, to straznicy ognia przysypiali by przy ognisku a mysliwe wracalyby z polowania z gotowym pieczystym, deserem i goraca kawa
Jestem zdecydowanie ZA !!!!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Przy staniu przy garach z przyjemnością pozwalam królować innym
Zgłoś wpis


Bliżej nas